Natural_bag_clutch Çanta Alışverişim

Merhaba, haftaya son zamanlarda tesadüfen keşfettiğim bir sayfadan bahsetmek istiyorum. Natural_bag_clutch instagram hesabından bir çanta aldım. Sahibi Özlem Yalçın Hanım Eskişehir’de yaşıyor. Benimde Eskişehir’li olmamdan ötürü ayrıca ilgi duydum.

Yapı olarak rahatllıına düşkün biriyim ve bu sebeple çantalarımı genelde çapraz askılı seçiyorum. Çocukla özellikle eli kolu dolu bir anne olarak kol çantaları bana gereksiz ağırlık gibi geliyor. Sayfayı inceledikten sonra Natural_bag_clutch sayfasının sahibi Özlem hanımla yüzyüze görüşme fırsatım oldu. Kendisine hoşuma giden birkaç çanta çeşidini yakından görmek istediğimi söyledim. Aşağıdaki Bordo çapraz askılı çantayı çok beğendim ve aldım. Fiyatı 70TL merak edenler için söylemiş olayım.

Natural_bag_cluth Aldığım çanta

Aklım başka modellerde kalmadı değil, özellikle Clutch yani elde taşınan tarzdaki çantalarından çok beğendiğim modeller oldu ancak dediğim gibi kendimi çok iyi tanıyorum, elde çanta taşımayacağımı bildiğimden almadım. Ama eğer tarzınıza uygun ve bu tarz çantalarda kullanıyorsanız harika modeller var.

Natural_bag_clutch

Natural_bag_clutch Özlem hanım şimdilik sipariş üzerine çalışıyor. Tüm ürünleri kendi el emeği. Hatta hoşunuza giden modellerle kendisine gidebilir, bu modelden yapabilirmisiniz diye sorabilirsiniz. Eminim elinden gelecektir ve istediğiniz model ve renkte size özel olarak yapacaktır.

Natural_bag_clutch

Sadece çanta değil örme sepetler, havluluklar, makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz şık kaplarda tasarlayabliyor. Haryere kargo ile gönderim yapabiliyor. Özellikle el emeği ürünler tasarlayan, emek harcayan girişimci kadınları desteklemek gerektiğine inanıyorum. Büyük firmalara marka için para ödediğimizi düşünürsek, tamamı el emeği olan özel tasarım olan butik tarzı başlayan kişileri desteklemek gerek diye düşünüyorum.

Natural_bag_clutch çanta

Umarım sizlerde benim kadar beğenirsiniz. Ayrıca clutch tarzı bir canta daha aldım ve İnstagram Çekilişimde hediye ediyorum. Son katılım 9 Şubat 2017 isterseniz katılabilirsiniz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

Toplam Ziyaret: 1192 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir