Naturalive BB Krem Yorumlarım

Naturalive BB Krem

Merhaba arkadaşlar, yaz aylarının gelmesi ile beraber makyajda daha hafif ten ürünleri arar olduk. Bu süreçte elbette pek çok ürün deneyip hüsrana uğramamız olası. O nedenle iyi ki bloglar var diyorum. Az bir araştırma ile kafamızda doğru ürünü şekillendirmemiz bir hayli olası.Reklamları saymıyorum. Artık onlar da kendini belli ediyor zaten. 🙂 Ben de bugün size uzun yılar önce tanıştığım Naturalive markasının bir ürününden söz edeceğim. Naturalive BB Krem uzun zamandır kullanıp deneyimlediğim bir ürün. Ve sonunda Naturalive BB Krem Yorumlarım sizlerle.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Naturalive BB Kremi uzun süredir kullanmama rağmen hakkında net fikirlerim bir türlü şekillenemedi. O nedenle de yazma işini hep erteledim. Her ortamda, cildimin her durumunda ve her türlü fırça ve süngerle denemeye çalıştım. Bi sevip bi sevmediğim bu ürün hakkında hala da net kararlar verebilmiş değilim. Boşuna mı bekledim onca zaman. 🙂

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Aslında ben Naturalive markasının ürünlerini yıllar yıllar önce tanımıştım ve hala bazı ürünleri benim favorim. Mesela temiz içerikli Naturalive deodorantı ile yazın ter kokusu sorunum yok. Hem de 3 güne kadar da koku olayını çözüyor ama yazın kim üç gün duş almadan durur bilemedim. 🙂 Kaç senedir kullanıyorum ben bile unuttum. Öncesinde denemediğim temiz içerikli alkolsüz, alüminyumsuz deodorant kalmamıştı.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Naturalive BB Krem de markanın diğer ürünleri gibi temiz ve helal içerik kullanılarak üretilmeye özen gösterilmiş Türk malı bir ürün. O nedenle markaya saygım büyük. Bu misyonda ilerleyen firmaları tebrik etmek ve desteklemek istiyorum.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Biz kadınlar ambalaja çok aldanırız. Güzel ambalajlı ürünleri almadan edemeyiz. Naturalive BB Krem bu konuda hiç de tahrik edici değil. Ambalajı albenili değil. İçerisinde 50 ml ürün var ve bence sert ambalajını sıkıp ürün çıkarmak pek de pratik değil. Özellikle de bitmeye yakınken.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Ürünün bende olan rengi 01 rengi. Ben kendi ten rengim için biraz koyu buldum. Eğer çok az kullanırsanız, hafif kapatıcılığı olduğu için renk farkı göze batmayabilir. Elimi nedense aza alıştıramadığım için her seferinde boynumda farkedilir bir renk geçişi oluyor. Ürünü fazla alırsanız dağıtma konusunda da zorluk çekebilirsiniz.

Naturalive BB Krem
Naturalive BB Krem

Sol tarafta öncesi ve sağ tarafta ürünü kullandıktan sonrası cildimi görmeniz mümkün. Kapatıcılık bir hayli az. Tüm cilt tipleri için olduğunu iddia etse de kuru ve normal ciltler için daha tercih edilebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kalıcılık olarak fena değildi ve tüm gün benimle oldu her şartta. Ancak ben daha yoğun kapatıcılık sevdiğim için tekrar satın alır mıyım bilmiyorum. Cildimi kurutmaması, kalıcı olması ve piyasada bulunan binlerce ürüne oranla çok daha temiz içerikli olması hoşuma gitse de sürümünün çok da konforlu olmaması, renginin koyu gelmesi ve az kapatıcı olması tekrar tercih etmemi engelliyor. Eğer içerik konusunda hassassanız bu markaya ve markanın diğer ürünlerine, özellikle deodorantına şans vermenizi tavsiye edebilirim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 3.2]

Toplam Ziyaret: 1070 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com