Nazım Hikmet Kültür Merkezi&Restorant Kadıköy

Herkese mutlu günler dilerim.

15 Ocak tarihi büyük usta ve şair Nazım Hikmet Ran’ın doğum günüydü. Yazım o güne yetişmese bile Ocak ayında gittiğim böyle güzel bir mekan keşfi ile sizlerle olmak istedim.  Nazım Hikmet’i çok seven, şiirlerini okurken çok mutlu olan, kendini farklı yerlerde bulan biri olarak Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde olmak benim için bambaşka hisleri de beraberinde getirdi. Oldukça keyif aldığımı söylebilirim bu mekanda. Hem yemek yiyebiliyorsunuz hem de sevdiklerinizle beraber bir şeyler içebileceğiniz bir yer.

Yemeğinizin öncesi veya sonrasında da kültür merkezini gezebiliyorsunuz. Nazım Hikmet ile ilgili şeyleri de kültür merkezinin içinde görebiliyorsunuz. Çok güzel düşünülmüş bir mekan iyi ki gittiğim yerlerden birisi umarım yine yolum düşer o tarafa.

Yemek fiyatları normal denebilecek kadar uygun, içecekler arasında alkol de mevcut. Kadıköy’e yolunuz düşerse kesinlikle gitmeniz gereken bir mekan. Özellikle Nazım Hikmet’i sevenlerin mutlaka gitmesini o atmosferi yaşamalarını tavsiye ediyorum. Yemekler de gerçekten lezzetliydi. Ben yaz sonu gitmiştim ama bildiğiniz gibi kış çok geç geldi o zamanda hava epey güzeldi. Yaz olduğu için bahçesi bulunan bir yer ve orada oturuyorsunuz, ağaçlarda size eşlik ediyor güzel dizayn edilmiş.

Toplam Ziyaret: 7379 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir