Nestlé Lifita Yulaf Gevreği ve Ballı Tahıl Halkaları

Mutlu haftalar
Yaz geliyor peki ince kıyafetler askılı bluzlar şortlar için hazırmısınız? Hiçbir şey için geç değil. Önümüzde daha çok gün var. Bu günlerde yediklerimize her zamankinden daha çok dikkat etmeliyiz. Bu hafta ki ürün de Nestlé Lifita Yulaf Gevreği ve Ballı Tahıl Halkaları. En baştan konuşalım tadı diğer gevrekler gibi tatsız değil.

İçerisinde ki bal halkaları bu gevreği tercih etmeniz için ilk sebep olabilir. İçinde bulunan gevrekler yüksek lif sunarken bir porsiyonunda günlük lif ihtiyacınızın %14’ünü karşılıyor. Besin tüketmiyorum sağlıklı mı diye düşünenler de olabilir. Tam tahıllı olmasının yanında içerdiği Kalsiyum, Demir ve Vitaminlerle de gereken bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Nestlé Lifita Yulaf Gevreği ve Ballı Tahıl Halkaları

1 porsiyon yulaf gevreği;
154 kcal
27,9 g karbonhidrat
4,2 g protein
2,1 g yağ içeriyor. Bunun yanında şeker oranı da 9gram.

****Sorun tam bu noktada başlıyor.

Ürünün içerisinde ki şeker oranı oldukça fazla. O yüzden her gün tüketmek bence riskli. Vücudun her gün bu kadar yapay şeker alması pek iyi olmayabilir.Zevkinize göre ister bir bardak süt ister yoğurtla yiyin. 1 porsiyon gevrek için 7 yemek kaşığı koymanız yeterli.

Kullananlardan yorum bekliyorum.

Afiyet olsun.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 2251 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/