Neutrogena Liquid Facial Cleanser

Herkese merhaba ;

Yaz ayları neredeyse bitti ve sonbahar aylarına girdik. Soğuk havalarda kendini artık göstermeye başladı diyebilirim. Yaz – kış mevsimlerinde  cilt tipi değişen ve her daim karma ciltli biri olarak yazın her mevsim geçiçlerin de  cilt bakım rutinimi değişitiren biri olarak, yazın severek kullandığım ve bir  kaç gün önce bitenlerime dahil ettiğim Neutrogena Liquid Facial Cleanser ile igili deneyimlerimi bu yazımda  sizlere aktarmak istiyorum.

NEUTROGENA LİQUİD FACİAL CLEANSER
Neutrogena Liquid Facial Cleanser

Bu temizleme jeli Neutrogena  markasının klasik ürünlerinden biri, uzun zamandır piyasada olan ve benim de çok sık gördüğüm ama denemek için uzun zaman beklediğim bir yüz yıkama jeliydi. Yağ içermeyen ve parfümsüz  olan bu yüz yıkama jeliydi. Benim karmadan yağlıya dönük bir cildim var ürünün benim cildimde ki etkilerini anlatırken ona göre yorumlamanızı isteyeceğim 🙂

  • İlk olarak ambalaj tasarımına bayıldım. Klasik kare bir ambalajı var ve pompalı olduğu için kullanım açısından çok pratik oluyor.
  • Yağ içermeyen ve parfüm içermeyen bir formülü  var.Yazın sıcaklarında bu gerçekten çok hoş oldu.Kullanırken baymadı.
  • Cildimi güzelce temizledi.Yağı güzelce arındırdı  ve cildim kurutmadı.
  • İçinde salisilik asit yok ama sivilce oluşumunu azalttı benim cildimde güzel temizlediğinden olabilir o konuda emin değilim maalesef 🙁
  • Makyajı çok güzel çıkarıyor.Çıkmak bilmeyen maybelline lash sensational maskarayı bile rahatlıkla çıkardı.Ama göz makyajını çıkarırken dikkat edin gözünüze kaçırmayın çok kötü yakıyor.
  • Son olarak da temizleme jelinin boyutu diğer temizleyicilerden oldukça fazla.Standart bir temizleyici 150 ml iken bu ürün 236 ml ,çok az kısmı  yeterli geldiği için uzunca bir süre sizi idare ediyor.
Benim Neurogena Liquid Facial Cleanser ile ilgili yorumlarım bu kadardı. Sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum. Yeni yazımlarımdan daha kısa sürede haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Toplam Ziyaret: 417 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com