Neutrogena Norveç Böğürtlenli Ayak Bakım Kremi

Selamlar :))

Bu hafta güneşin ısıtıcı etkisinin iyice hissedilmesiyle ayak bakımına ait bir yazı yazmak istedim. Neutrogena Norveç Böğürtlenli Ayak bakım Kremi, bu haftanın konuğu.

Maalesef ayak bakımına önem veren insan sayısı çok az. Çatlamış topuklar, mantarlı tırnaklar yeteri kadar rahatsız edici bir görüntü oluşturuyor. Herkes düzenli olarak pedikür yapmaz yada yaptıramaz ama küçük dokunuşlarla ayaklarımızı da özen göstermeli ve bakımlı görünmesini sağlamalıyız. O sandaletlerin içinde bakımsız ayak görmek zorunda değiliz ;)) Bakımlı olmayı seviyorsak yazıyı okumaya devam edelim lütfen.

neutrogena-norvec-bogurtlenli-ayak-bakim-kremi
Neutrogena Norveç Böğürtlenli Ayak Bakım Kremi

Neutrogena Norveç böğürtlenli ayak bakım kremi, içerisinde bulunan D- Panthenol ve Allantoin ile cildi yatıştırıyor ve rahatlatıyor.  En kuru ciltleri bile nemlendirecek şekilde formüle edilmiş bu ürünün cilt üzerindeki nem seviye indeksi 7 saatmiş. Yani sürdükten sonra 7 saate kadar nemlendirme sağlıyor. Buda sabah sürdüğümüz kremin gün boyu ayaklarımıza bakım yapması anlamına geliyor. 

neutrogena-norvec-bogurtlenli-ayak-bakim-kremi
Neutrogena Norveç Böğürtlenli Ayak Bakım Kremi

Hızlı bir şekilde emilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Gece yatmadan önce ayaklarıma sürüyorum ve pamuklu bir çorap giyerek kremin ayağımda kalmasını sağlıyorum. Çabuk emildiği için krem, çoraba yada başka bir yere bulaşmıyor. Cildin nem seviyesini 3 kata kadar yükseltiyormuş. Halen kullanmakta olduğum Neutrogena Norveç böğürtlenli ayak bakım kremi, cildim üzerinde hassasiyet yaratmadı. Verdiği nem seviyesi ve ayaklarımı yumuşacık yapması sebebiyle tercih edeceğim bakım kremleri arasına girdi. Sizlerde yaz mevsimi gelmeden ayak bakımı için ürün arıyorsanız Neutrogena Norveç böğürtlenli ayak bakım kremine bir şans verebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1348 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Neutrogena Norveç Böğürtlenli Ayak Bakım Kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir