Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Temizleme Jeli

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere çok sevdiğim Neutrogena markasına ait Visibly clear pore&shine temizleme jelinden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz gibi,Amerika üretimli bir marka. Bazı ürünleri Norveç formülüyle hazırlanmış ve bizlere sunulmuş durumda..

Dermatolojik olarak test edilip bizlere sunulmuş olan bu temizleme jeli,misket limonu ve mandalina içeriyor.Bu sebepten kokusu benim için çok başarılı 🙂 Vaatlerine bakıldığında, ciltteki parlamayı azalttığı, tıkalı gözenekleri açtığı bildiriliyor.Yani anlayacağınız yağlı ciltler için oldukça uygun. Ancak ben,  kuru bir cilde sahibim. Buna rağmen yine bir şans verip denedim.İnanılması zor olsa da, oldukça memnun kaldım.Yüzümde bıraktığı ışıltı,ferahlık hissi ve yumusaklık oldukça cazipti 🙂 Birçok temizleme jelinde yaşadığım kuruluk hissi ve gerilme hiç olmadı. Bu yüzden kesinlikle öneriyorum..

Neutrogena Visibly clear pore&shine temizleme jeli

Zaman zaman büyük marketlere indirimli olarak getirilmekle birlikte,şuanda Hepsi Buradada yine indirimli olarak 13 TL gibi bir rakamla satışa sunulmuş durumda. 200 ml ve oldukça bereketli bir ürün için bence şans verilesi bir rakam. Bu arada belirtmek isterim ki,makyaj temizleme konusunda pek etkili değil ancak günlük yüz temizleme konusunda başarılı.

Mutlu haftasonları dilerim..

Toplam Ziyaret: 1794 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

2 thoughts on “Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Temizleme Jeli

  1. Aynı ürünü yaklaşık bir senedir kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Karma bir cilde sahip olduğum için peelingini de kullanıyorum. Vaadettiği gibi gözeneklerimde sıkılaşma ve parlamayı, yağı azaltma gerçekleşti 🙂
    Sevgiler 🙂

  2. Sen aldığında görüp ben de almıştım ama hala denemeye başlamadım. Benzer bir ürünü deneme aşamasındayım şu an. Yazını görünce sevindim sonuçlarına:)
    Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir