Neutrogena Visibly Clear Yağsız Krem

Herkese merhaba. Cildimizi temiz tutmak için kullandığımız temizleyicilerden sonra kimler krem sürmekten hoşlanmıyor. Ne yağlı ne de kuru bir cildim olmasa da ferahlamış yüzüme hemen yağlı kremleri sürmek bana hiç sempatik gelmiyor. O yüzden özellikle duş sonrası için yeni bir ürün kullanmaya başlamıştım.                        “ Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Özlü Yağsız Krem.”

Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Özlü Yağsız Krem
Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Özlü Yağsız Krem

Çok havalı bir ismi olsa da etkisi o kadar havalı olamadı . Neutrogena markası daha önce de kremlerini severek kullandığım bir marka. O yüzden bu ürünü alırken de çok cezbedici gelmişti. Oil-free yazsı tam istediğim ürün derken bir iki hafta sonra istediğim sonucu aslında vermedğini fark ettim .Ürünün belirttiği gibi yağ oranı tam istediğim gibi ve gözeneklerin açılmasını da gayet güzel sağlıyor. Yumuşak yapısı ve hoş kokusunda bunların yanına eklenen diğer artılar. Cildinize sürdüğünüzde ekstra bir katman varmış izlenimi uyandırmıyor.

Ama benim cildimde oluşturduğu sivilcelenmeden sonra kullanmayı bıraktım. Çok az sivilcelenen biri olmama rağmen ufak bile olsa sivilce çıkmaya başladı. Alırken de hiç fark etmediğim küçük detayları fark edip biraz araştırma yapınca içinde paraben olduğunu gördüm. Bu yüzdendir ki en azından benim cildime uygun bir ürün değil. Fiyatı indirimli zamanlarda 8-9 liraya kadar düşüyor.

Mutlu haftalar

 

Toplam Ziyaret: 990 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir