Neutrogena Visibly Renew Vücut Losyonu

Selamlar, havaların ani soğumasıyla birlikte kısa süreli bir şok yaşamış olsam da ortama uyum sağlamak adına hemen soğuk havalarda yapmam gerekenleri yapmaya başladım. Bunlardan biride neutrogena visibly renew vücut losyonunu kullanmak oldu

20160918_140859
Neutrogena visibly renew vücut losyonu

Ürün içerisinde kolajen artırıcı maddeler varmış ve bu kolajen bildiğiniz gibi cilde esneklik veren cildin sarkmasını önleyen hücre oluyor. Dışarıdan krem takviyeleriyle cilt deformasyonunu bir nebze önlesekte asıl önemli nokta genetiğimiz. Genlerimiz ne kadar sağlam ne kadar iyiyse dış görünüş ve cilt kalitesi de o kadar iyi oluyor.

20160918_140928
Neutrogena visibly renew vücut losyonu

Soğuk havanın etkisiyle iyice kurumaya başlayan vücudum için benim seçtiğim nemlendirici ürün Neutrogena visibly renew oldu. Esneklik sağlıyor mu, cildi sıkılaştırıyor mu orası tartışılır. Tam anlamıyla Deriyi esnetti, ciltte çatlaş oluşmadı diyemem. Hem o kadar etkili mi tartışılır hemde düzenli spor ve düzenli beslenmeyle cildime iyi bakıyorum. Yani kremi sürmeden önce nasılsam sonrada öyleyim. Kremin en belirgin sevdiğim özelliklerine gelecek olursam, harika ve kalıcı bir kokusu var, duş sonrası uyguladığımda kuruyan cildi nemlendirmesi yeterli seviyede.

20160918_140943
Neutrogena visibly renew vücut losyonu

Uzun süre nemlendirme etkisini de yerine getiren bir losyon. Akşam sürdüğüm zaman sabah halen nemli etkiyi hissedebiliyorum. Neutrogena genel anlamda sevdiğim bir marka ve bu ürünü kullanmaktan dolayıda memnunum.

 

Toplam Ziyaret: 1192 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir