Newmacy Matte Ruj 04

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle bir süredir kullandığım ve fiyat performans açısından da memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Newmacy Matte Ruj.

Newmacy markasının matte serisindeki rujlardan 04 son zamanlarda mat ruj favorilerimden oldu.

Dudağı kurutmadığı gibi aynı zamanda uzun sürede kalıcı. Piyasadaki mat rujlara baktığımızda farklı farklı fiyatlar mevcut. Kimisi gerçekten başarılı ama kimisi fiyatını haketmiyor ama Newmacy matte rujunu ben 7 tl ye aldım yanlış hatırlamıyorsam ve fiyata göre çok çok başarılı.

04 ise güzel bi nude tonu. Bence her tene gidebilecek bir nude 04 rengi. Her yerde Newmacy ürünlerine ulaşmak zor ama bulduğunuz yerde kaçırmayın derim. Newmacy sitesinden ürün çeşidine ve satış noktalarına ulaşabilirsiniz.

Newmacy Matte Ruj
Newmacy Matte Ruj

 

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın 🙂 Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

Toplam Ziyaret: 927 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/