Newobsessions Geçici Dövme

Mutlu haftalar.Kombin yaparken en önemi aksesuarınız nedir? Ben bu soruya her zaman yüzük yanıtı verenlerdenim. Ama şu  sıralar yüzük yerine dövme tercih eder oldum. İnstagram öyle bir sosyal mecra ki her saniye farklı tarzlar görmeniz mümkün. El üzerine kına ile yapılan dövmeler uzun süredir modaydı ama son zamanlarda tırnak hizasına  yapılanlar trend olmuş durumda.

Newobsessions Geçici Dövme

Nereye hangi şekli yapıştıracağınız size kalmış. Tamamen hayal gücünüzün ürünü hepsi.  Ben dövmeyi newobsessions sitesinden sipariş ettim. Birden fazla kategoride çok sayıda dövme var. İster yazılı olanlardan seçin ister metal ister siyah. Benim aldığım dövme kiremit rengiydi. İçerisinde küçük küçük şekillerin daha çok olması cazip geldiği içi bu dövmeyi seçmiştim. Ortada bulunan çiçeğin etrafında ki şekilleri kesip yapıştırdım. Dövme iki adet geldiği için minik şekillerden 30 adet bulunuyor ve beni yaklaşık 3 gün götürdüler.

Newobsessions Geçici Dövme

Akşamdan yapmanızı tavsiye etmem gece yatarken çıkması çok kolay oluyor. Yapımı çok kolay küçük küçük kesip kuru cildinize üzerinde ki jelatini çıkararak yapıştırıyorsunuz. Biraz da ıslattığınızda işlem tamam. Eklem yerinize mümkünse yapmayın oynadığı için çok kalıcı olmaz. Ben dövmeleri yapınca o bölgeye azcık parlatıcı oje sürdüm.

Newobsessions Geçici Dövme

 

Böylece hem Kalıcılığı arttı hem de daha pürüzsüz bir duruşu oldu. Olurda gün içerisinde çıkar iye yanınızda bir iki tane yedek bulundursanız iyi olur.  En alttaki şeritlerde güzel oluyor denedim onayladım. Farkımızı yaratmak bizim elimizde. Denemekten korkmayın 🙂 Fiyatı da 10 liraya yakın.

Toplam Ziyaret: 13776 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir