Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

Herkese merhaba!

Geçtiğimiz haftalarda sizlere kullanıp çok memnun kaldığım Nip+Fab’in peeling’inden bahsetmiştim. Bu üründen oldukça memnun kalınca bir de ünlü yüz pedlerinden alıp denemeye karar verdim 🙂 Bakalım bu ürün de beklentilerimi karşılamış mı ?

nipfab
Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

Bu yüz pedleri içerik olarak %2,8 oranında glikolik asit içeriyor. Glikolik asit ciltteki kusurları gidermeyi vadediyor. Ayrıca mavi papatya ve hyaluronik asit de içeriyor. Mavi papatya ciltteki kızarıklıklara iyi geliyor ve cildi sakinleştiriyor. Hyaluronik asit ise cilde nemini veriyor. İçeriğini merak edenler için ambalajı paylaşıyorum.

nipfab
Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

Bir kutunun içerisinde 60 adet disk şeklinde yüz pedi bulunuyor. Günde 1 kez kullanılacağı düşünülürse içerisinde 2 ay idare edecek kadar ped var.

nipfab
Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

Ben yüzümü güzelce yıkadıktan sonra tonik yerine bu pedleri kullanıyorum. Hatta yüzümü bu pedlerle sildikten sonra nemlendirici kullanma ihtiyacı hissetmiyorum çünkü içerisindeki hyaluronik asit sayesinde bu amacını oldukça iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Yalnız uygulamadan sonra cildi azcık yapış yapış bırakıyor. Bir süre sonra bu durumdan kurtuluyorsunuz ancak bu özelliğini pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim.

nipfab
Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

Genel olarak memnun kaldın mı diyecekseniz memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bir süre sonra cildimdeki pütürlüklerin azaldığını gözlemledim. Ayrıca yanaklarımın üst bölgesindeki kızarıklık problemimde az da olsa azalma gördüm. Siyah noktalar konusunda pek bir etkisini göremedim. Gözenek küçültme konusunda da çok başarılı değil. Leke açma konusunda ise bir efsane bence 🙂  Bitince yenisini alacağım ürünlerden oldu. Watsons’ın %25 indirimiyle 37 TL gibi bir fiyata aldım. Fiyatı da 2 ay kullandığımızı düşünürsek uygun sayılabilir. Ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum, bu ürünü kullandığınızda güneş kremi kullanmayı unutmayın!

Görüşmek üzere,

Mutlu haftalar!

Toplam Ziyaret: 10895 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 80 Ortalama: 2.8]

One thought on “Nip+Fab Glycolic Yüz Pedi

  1. Lekelere iyi geliyor mu bi de yaz döneminde kullanabiliyor muyuz ?ben de aldım ama kullanmaya cesaret edemiyorum .teşekkürler şimdi den

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir