Nivea BB Clean Temizleme Suyu

Nivea BB Clean

Merhaba kızlar, umarım günleriniz cildiniz kadar ışıl ışıl geçiyordur.  Peki cildimizi ışıl ışıl yapmak çok mu zor? Eminim her kadın cildinin ne ihtiyacı olduğunu bilir buna göre her işlemi severek uygular.  Mesela, yeni denemeler yaparken yeni ürünler keşfetmekte en sevdiklerimiz arasında. Bende bu sıralar 5 etki 1 arada sloganıyla andığımız  “Nivea BB Clean Temizleme Suyunu” keşfettim.

Nivea BB Clean Temizleme Suyu
Nivea BB Clean Temizleme Suyu

Normal ciltler için olan ürün içerisinde ki E vitaminiyle de ekstra verim sağlıyor. 5 etkisi şu şekilde:

1-Arındırıcı özelliği

2-Temizleyici özelliği

3-Nemlendirici özelliği

4-Cilt kusurlarını azaltması

5-Ten ürününe hazırlayıcı olması

Nivea BB Clean Temizleme Suyu
Nivea BB Clean

Arındırıcı ve temizleyici özelliği zaten pek çok temizleme sularında mevcut. Ama bu konuda ki en güzel artısı ürünü uyguladıktan sonra bir durulama gerekmiyor oluşu. Her ne kadar nemlendiriciliği bir baz olacak kadar kuvvetli olmasa da cildiniz ekstra bir kuruluğa ulaşmıyor. Gözenekleri temizleyen yapısıyla ten makyajınız için kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Benim cildimde her hangi bir kızarıklık ya da alerjik reaksiyon oluşturmadı ama göz makyajını temizlerken gözün içine azıcık bile kaçarsa yanma yapıyor. O yüzden göz çevresinde çok dikkatli kullanmalısınız. 200 ml fiyatı 15 TL civarında.

Yeni bir ürün denemek istiyorsanız tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1118 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/