Nivea Canlandırıcı Gündüz Bakım Kremi

Mutlu haftalar,  tatilin son demleri için arkadaşlarımla birlikte kendimizi Uludağ’a attık. Mental olarak ne kadar iyi gelmişse cildime de o kadar kötü geldi. Soğuk yanığı dedikleri bu olsa gerek elmacık kemiklerim kıpkırmızı ve kuru kuru oldu. Çene bölgem burun kenarlarım hepsi soyulacak derecede kurudular. Daha önce alıp tatile götürmediğim Nivea Canlandırıcı Gündüz Bakım Kremi konuyu çözümleyen ürün oldu

Nivea Canlandırıcı Gündüz Bakım Kremi

Neredeyse günde iki üç kere sürdüm. Birde duşta güzelce lifledikten sonra cildim resmen deri attı. E vitamini içeren bu ürün en önemli özelliği zaten yoğun nem üretiyor oluşuş.

GKF15 etkisiyle güneşin neden olduğu yaşlanmalar için önlem oluşturuyor.

Nivea Canlandırıcı Gündüz Bakım Kremi

Normal ve karma ciltler için olan ürünü zaten yağlı ciltlerin tercih etmemesi gerekiyor. Güzel bir nem yoğunluğu sağlarken cildinizi yapış yapış olmuş hissetmiyorsunuz.

50ml ürün 25lira civarında. Ben Watsonstan indirimde 14 liraya adım. Bulmuşken stok bile yaptım. Kutusu küçük gözükse de az bir miktar krem cildinize yettiği için uzun süre kullanabiliyorsunuz. Umarım sizde beğenirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1224 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/