Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Cildinizi yıkamak için nasıl bir ürün tercih ediyorsunuz? Köpük, jel ,sabun..Ben bir süredir ballı sabunla yıkadığım yüzüm için farklı bir ürün denemeye karar verdim . Tatile çıktığımda ya da bir iki gecelik evden uzaklaştığım da bile sabunu taşımak biraz zahmetli oluyor. Ne alsam diye bakınırken Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü ile karşılaştım. Nivea standında Watsonsta %50 ye yakın indirim vardı ve ayrıca bu ürün Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Adayı.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

İçerisinde ki E vitamini ve Hydra IQ ile canlılık ve temizlik vadediyor. Hydra IQ demek nem demek bunu artık biliyoruz. Bu yüzden bu ürün benim için gayet yararlı. Ürünü sıktığınız da direk köpük haline geliyor ve bu yüzden cildinizin ıslak olmasına gerek kalmıyor. Kokusu ferahlatan bir aromaya sahip ama temizliği için bu kadar olumlu yorumlar yapamıyorum.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Cildimi bir kere yıkadığımda sanki tem ilenmemiş gibi hissediyor ve ikinciye yıkama ihtiyacı hissediyorum. Yapısının yumuşaklığı maalesef temizleme özelliğine geçmemiş. Benim cildimde herhangi bir soruna yol açmadı. 2-3 kere uygulamaktan sıkılmam derseniz kullanabileceğiniz bir ürün. Ama benim açımdan maalesef beklentimin altında kaldı. Deneyenler varsa düşüncelerinizi merak ediyorum.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 2014 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/