Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Cildinizi yıkamak için nasıl bir ürün tercih ediyorsunuz? Köpük, jel ,sabun..Ben bir süredir ballı sabunla yıkadığım yüzüm için farklı bir ürün denemeye karar verdim . Tatile çıktığımda ya da bir iki gecelik evden uzaklaştığım da bile sabunu taşımak biraz zahmetli oluyor. Ne alsam diye bakınırken Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü ile karşılaştım. Nivea standında Watsonsta %50 ye yakın indirim vardı ve ayrıca bu ürün Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Adayı.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

İçerisinde ki E vitamini ve Hydra IQ ile canlılık ve temizlik vadediyor. Hydra IQ demek nem demek bunu artık biliyoruz. Bu yüzden bu ürün benim için gayet yararlı. Ürünü sıktığınız da direk köpük haline geliyor ve bu yüzden cildinizin ıslak olmasına gerek kalmıyor. Kokusu ferahlatan bir aromaya sahip ama temizliği için bu kadar olumlu yorumlar yapamıyorum.

Nivea Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü

Cildimi bir kere yıkadığımda sanki tem ilenmemiş gibi hissediyor ve ikinciye yıkama ihtiyacı hissediyorum. Yapısının yumuşaklığı maalesef temizleme özelliğine geçmemiş. Benim cildimde herhangi bir soruna yol açmadı. 2-3 kere uygulamaktan sıkılmam derseniz kullanabileceğiniz bir ürün. Ama benim açımdan maalesef beklentimin altında kaldı. Deneyenler varsa düşüncelerinizi merak ediyorum.

İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 2030 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir