Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi

Merhaba herkese ;

Makyaj yapmak hepimizin tutkusu sanırım , günlük hayatta bile en azından bir rimel mutlaka sürüp öyle dışarı çıkıyoruz. Yaptığımız makyajın   yoğunluğu ne  olursa olsun mutlaka çıkarılması gerekiyor. Bunun içinde son zamanlarda sıvı formdaki temizleyiciler revaşta. Makyajımı çıkarmada son zamanlarda severek kullandığım Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi de bunlardan biri. Bir çok farklı makyajı çıkarmada denedim ve artık deneyimlerimi  sizlerle paylaşabilirim.

 Nivea’nın bu temizleyicisi bir indirim döneminde kofre olarak almıştım. Bir süredir severek kullanıyorum ve şunu söylemeliyim. Benim çift fazlı temizleyiciler içinde en çok sevdiklerimden biri oldu. Kofre olarak denk geldiğim an yenisini mutlaka alacağım 🙂 Yorumlarıma geçmeden önce şunu söylemeliyim ; göz çevrem yaşlı ve hassas hemen irite oluyor.

Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi
Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi
  • Çift fazlı temizleyiciler genelde yağlı yapıda olurlar ve bu yağlı yapısı nedeniyle de göz çevresinde yağ butonu oluştururlar. Bunda öyle bir sorun yaşamadım. Bıraktığı yağlı his de diğer temizleyicilere oranla daha azdı.
  • Hassas göz çevremde iritasyone neden olmadı
  • Kısa sürede makyajımı çıkardı. Bir türlü çıkmak bilmeyen maskaralarımı bile çıkardı.
  • Gözlerimi yakmadı yada buğulu bakmama neden olmadı.
  • Göz makyajımı iki pamuk kullanarak çıkarırım. Solüsyon dökülmüş pamuğu gözümde 1 dakika bekletirim sonra silerim bu şekilde yaptığımda makyajımı kısa sürede çıkardı.
  • Ben sadece göz makyajı ve dudak makyajı yaptığımda kullandım ten makyajını nası çıkarır açıkçası bir bilgim yok.
  • Ne kadar yoğun göz makyajı yaparsam yapayım etrafa makyajımı bulaştırmadan çıkardı. Panda gibi olmama neden olmadı ( siyah ağırlıklı gece makyajı sevenler anladı  🙂 )

Çift formullü ve yağ bazlı olduğu için kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Açıkçası severek kullandığım bu makyaj çıkarıcının büyük boyunun olmasını isterdim. İndirimlerde alın deneyin diyebileceğim başarılı bir temizleyici hepinize öneririm. Sizlerin deneyimlerinizi bekliyorum 🙂

Toplam Ziyaret: 741 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir