Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi

Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi

Herkese merhaba,

Bugün sizlere niveanın hassas göz makyaj temizleyicisinden bahsedicem.

Yaz aylarında genellikle suya dayanıklı rimeller ve göz kalemleri kullanıyorum. Sıcaktan bulaşma, dökme yapmasın diye. Her gün rimel kullanan biri olarak çoğu markanın makyaj temizleyicilerini kullandım. Çok sevdiğim temizleyicim bitince daha önce kullanmadığım niveanın bu ürününü inidirimden marketten aldım. Keşke almasaydım.

Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi
Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi

Üzerinde suya dayanıklı ürünleri çıkardığı yazmıyor bu yüzden suya dayanıklı ürünleri çıkarmasını beklemiyordum ama normal ürünleri çıkarır diye düşünmüştüm. Fakat çıkarmıyor ne zaman bu ürünü kullansam göz kapaklarım panda gibi oluyor. Bütün makyaj kalıntıları göz kapağıma sıvanıyor. Kalanları çıkarıcam diye göz kapağımı tahriş ediyorum. Yine de tam anlamıyla çıkmıyor. Sonra birde bu kalıntıları farklı bir ürün kullanıyorum. Hele ki rimeleri hiç çıkarmıyor kirpiklerim sert sert oluyor. Niveanin daha önce çift fazlı olan göz makyaj temizleyicisini kullanmıştım onda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Çok güzel ve oldukça başarılı bir üründü. Fakat bu ürün bu zaman kadar kullandığım en kötü ürün oldu. Tek iyi yanı gözlerimi yakmadı ve kokusu çok güzel , bildiğimiz nivea krem kokusu. Fakat işlevini yerine getirmeyen ürün benim için başarısızdır.

Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi
Nivea Hassas Göz Makyaj Temizleyicisi

Aşağıdaki resim de avonun normal asansörlü göz kalemini kullanarak ürünün performansı görmeniz için deneme yaptım. Bastıra bastıra silmeme rağmen tam anlamıyla çıkmadı.

20161005_155213 20161005_155305

Bir daha kesinlikle bu üründen almam kimseye de tavsiye etmiyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1297 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirAyşenur Yağcı

Yazar Hakkında

(17 yazısı var )

Web sitesi: https://aslolanguzellik.blogspot.com.tr/