Nivea Kuru Hassas Ciltler İçin 3’ü 1 Arada Temizleme Mendili

Nivea Makyaj Temizleme Mendilleri

Merhaba

Makyaj temizleme mendilleri hayat kurtarıyor. Eve geldiniz yorgunsunuz uzun uğraşlarla cildinizi temizlemek istemiyorsunuz. Kolaylık olması için bu tarz cildinize uygun bir mendil kurtarıcı edasıyla elinizin altında.

Ben bir süredir piyasada olan makyaj temizleme mendillerini deniyorum, ancak şu anda kadar memnun kaldığım markam;

Nivea Kuru Hassas ciltler için 3’ü 1 arada temizleme mendili

Öncelikle makyaj temizleme mendilleriyle ilgili en büyük yapılan hata, tüm makyajı çıkartmaya çalışmak. Bu tarz mendil formundaki temizleyiciler cilt içindir. Siz eğer üzerinde yazan suya dayanıklı maskaranızı bile çıkartır yazısını okuyup göz makyajınızı da çıkartmaya çalışırsanız bu büyük bir hata olur.

nivea
Nivea Makyaj Temizleme Mendilleri

İkinci hata sildiniz yüzünüzü ve bitti yatabilirim. Hayır bu hatadır. Çünkü makyaj temizleme mendilleri yüzünüzü yüzeysel makyajınızdan arındırır. Önemli olan yüzünüzü hava alır bir şekilde uykuya geçmektir. Bu yüzden lütfen yüzünüzü makyaj temizleme mendili veya süt ile temizleseniz dahi bir jel formda krem temizleyici ile köpürterek ılık suyla cildinizi tam olarak rahatlatın, sonrasında uykuya geçin. Bunu yaptığınız takdirde o cildinizdeki gözenekler hava alacak siyah nokta oluşumu minimum seviyede olacaktır.

nivea
Nivea Makyaj Temizleme Mendilleri

Şimdi gelelim Nivea Kuru Hassas ciltler için 3’ü 1 arada temizleme mendili nasıl?

Yumuşak bir yapısı var, benim hassas cildimde bir reaksiyona sebep olmadı. Diğer denediğim makyaj temizleme mendillerinden farklı olarak yapısı daha ıslak. Bu da cildimi çizmeden makyajımdan arındırmasını sağlıyor. Yüzümü kızartmıyor, yakmıyor. İçeriğinde doğal badem yağı ile yumuşacık oluyor cildim.

nivea
Nivea Makyaj Temizleme Mendilleri

Kokusu klasik mavi  Nivea kokusu ben bayılırım o kokuya ama, koku konusunda hassassanız, belki size biraz keskin gelebilir.

1 Pakette 25 adet makyaj temizleme mendili bulunuyor.

Kısaca Nivea Kuru Hassas ciltler için 3’ü 1 arada temizleme mendili cildinizi, çizmeden, kızartmadan yumuşacık yaparak temizleyen bir ürün. Fiyatı eğer indirimleri takip ederseniz 4,95 TL civarına benim gibi alıp stoklayabilirsiniz. Aramızda kalsın anneler gününü bekliyorum şimdi.

Sevgilerrr…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.4]
Toplam Ziyaret: 1537 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: