NIVEA Pudralı ve Pudrasız Sprey Deodorant

nivea_deodorant

NIVEA Pudralı ve Pudrasız Sprey Deodorant

Sevgili Bloggerlar Paylaşıyor Ailesi Hepinize Merhaba,

Bugün size Nivea anti-perspirant deodorantlarını pudralı ve pudrasız seçenekleriyle tanıtmak istiyorum. Nivea’nın kokusunu sevmeyen yoktur bence. Hem ferahlatıcı hem de bebeksi kokusu beni inanılmaz kendine çekiyor. Sanırım sırf bu koku yüzünden başka markaya geçmeye korkuyorum 🙂 Sadık bir Niveacı olarak bu iki deodorantı yaz boyu yanımdan ayırmadım. Sıcaklar tam gaz devam ederken koltuk altındaki ter hissi beni inanılmaz rahatsız ediyor. Hemen deodorant sıkma ihtiyacı hissediyorum. İlk olarak pudrasız olanına değinecek olursam, kokusu, yıllardır Nivea kremlerinin kullandığı o soft koku. Terden bunaldığınız anlarda bir fısla hem ferahlatıyor, hem de kokusuyla ruhunuzu besliyor, canlandırıyor. Pudrasız olduğu için koltuk altını kuru tutmuyor. Sadece anlık bir tazelenme yaşatıyor o kadar. Pudralı seçeneği ise biraz daha iyi bu konuda. En önemli konu olan kuruluk hissini sonuna kadar yaşatıyor. Kokusu pudrasız Nivea’dan biraz daha değişik ama en az onun kadar güzel. Eğer aşırı ter sorunu yaşıyorsanız pudralı olanını seçmenizi öneririm. Hemen kuruduğu için kıyafetinize bulaşmaması en önemli özelliği.

Ürünün fiyatı yaklaşık 9 TL ve birçok terde satılıyor. 48 saat etkili olduğu yazıyor ama o kadar sürmüyor tabi, bir kaç saat ancak dayanıyor. Ardından tazelemeniz gerekiyor. Yine de uygun fiyatıyla Nivea anti-perspirant deodorantlarını bence çantanızdan ayırmayın, en az benim kadar memnun kalacağınızı umuyorum.

Sevgiler..

 

Blogger Hakkında:  İnci Yalçın www.bigozat.org blogunun sahibi. İstanbul Üniversitesi mezunu, interneti ve araştırmayı seven, yazmadan duramayan, fotoğraf çekmeyi seven, ikizler burcu, biraz maymun iştahlı (her konuda yazı yazmasından da anlaşılacağı gibi), biraz hiperaktif ama aynı zamanda eringen, tatlı canavarı ve İstanbul aşığı…

Toplam Ziyaret: 2329 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir