Nivea Pure&Natural Nemlendirici Krem

Nivea Pure&Natural Nemlendirici Krem

Nivea Pure&Natural Nemlendirici Krem

Herkese Merhaba:)

Yaşımız kaç olursa olsun cildimizi sapasağlam görmek istiyorsak bu haftaki ürün hepimize faydalı olacaktır. Herkesin cilt tipinin aynı olmadığı bilinmekte ve Nivea bunun için muazzam bir ürün ortaya çıkarmış. Nivea Pure&Natural serisinden nemlendirici gündüz kremi. Ürünü iki yıla aşkın bir süredir kullanıyorum ve hiçbir olumsuz yönünü görmedim . Normal ve karma ciltler için olan Organik Argan Yağı ve Aloe Vera özlü kremi kullanıyorum. En önemli iki özelliği;

•• 24saat yoğun nem sağlayan içeriği ve

•• %95 doğal içerikten oluşmasıdır. İçerisinde ki Argan Yağı ve Aloe Vera organik olarak biyolojik tarım ile yetiştirilmiştir. %5 lik dilim ise sanırım kremin içindeki kokuyu arttırmak için kullanılan kimyasallardan oluşuyor.

image
Nivea Pure&Natural Nemlendirici Krem

Her sabah evden cıkmadan önce bir kere sürüyorum ve gerçekten cildim yumuşacık oluyor. Normal ciltler yanında kuru ciltler için ve kırışıklık karşıtı olanı da mevcut. Tercih yapmak tamamen sizin cilt tipinize kalmış . Ama gönül rahatlığıyla kullanmanızı tavsiye ediyorum. Fiyatı da 30 tl. Ama bazi firmalar iki ürünü 19 tl olarak kampanya yapıyor. Bu kampanyaları takip ederseniz daha uyguna almanız mümkün. Ve her seyi düşünen Nivea çevreci olduğunu bir kez daha gösterip bütün ambalaj malzemelerinin geri dönüştürülebileceğini belirtiyor.

Güzel olmak hiç bu kadar sağlıklı olmamıştı:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 2418 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/