Nivea Pure&Natural Tonik

Nivea Pure and Natural Tonik

Şeker gibi bir bayramı geride bırakırken herkese Merhaba:)

Cildim benim için çok önemli . Bu yüzden sürekli yeni ürünler denemeye çalışıyorum. 1 hafta önce denedim bu ürünü : ” Nivea Pure and Natural Tonik ” 

Nivea Pure and Natural Tonik

Bilenler bilir makyaj temizleyicim ve günlük kremim de Nivea … Bu toniği almadan önce baya araştırdım. Hem fiyat olarak makuldü hem de daha sağlıklı. Argan yağı ve aloe vera özüyle biyolojik olarak üretilmiş. Cildin doğal dengesini sağlarken cildinize ışıltı da veriyor. Sivilcemsi minik şeyler oluşmaya başlamıştı yüzümde ama bir haftada cok fark etti. Bir parça pamuğa toniği döktükten sonra yavas yavas yüzüme sürüyorum. Sağ yanak, sol yanak ve alnım için farklı pamuklar kullandım. Ayrıca gece yapıyorum ki hemen yatayım:)

Ben Rossman’dan aldım %50 indirim vardı. Sadece bu ürün içinde değil. Nivea standındaki tüm ürünlerde indirim yer alıyordu. Yazın gelmesiyle cildimize ağır makyajlar uygulamıyoruz. Bu yüzden cildimizi beslemek için en iyi zaman.

Tavsiye ediyorumm:))

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 4090 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/