Nivea Q10 Plus Vücut Losyonu

Nivea Q10 Plus Vücut Losyonu

Merhaba kızlar

Bu hafta ilaç gibi bir  olan Nivea Q10 Plus Vücut Losyonu hakkında  konuşalım.  Kilo aldık aman selülitim var spor yapmam lazım derken belki de vücudumuzun ihtiyacı olan minik dokunuşları unutuyoruz. Zayıf ya da balıketli fark etmeksizin her kadın daha diri ve sıkı bir vücut ister. Bu losyonun bize vaat ettikleri de bunlar. En sevdiğim cilt markalarından biri olan Nivea Q10 Plus serisiyle de başarılı bir iş çıkarmış. Klasik Nivea etkisinin yanına Koenzim Q10 eklenince başarı zaten kaçınılmaz.

Nivea Q10 Plus Vücut Losyon
Nivea Q10 Plus Vücut Losyon

Cildimizde bulunan Q10 seviyesi giderek azalır ve bu cildin kendi kendini yenilemesini geciktirir. Bu durumda elastikliğini kaybeden cilt sıkılığını da kaybetmeye başlar. Nivea Q10 Plus Vücut Losyonu sayesinde cilt kaybettiği elastikliği geri kazanmaya başlar. Dermatolojik olarak test edilmiş ürün benim üzerimde alerjik hiçbir reaksiyon göstermese de internette okuduğum birkaç yorumda hafif alerji belirtileri göstermiş. O yüzden önce küçük bölgelere uygulamanızı tavsiye ederim.

Nivea Q10 Plus Vücut Losyon
Nivea Q10 Plus Vücut Losyon

Her zaman ki Nivea yumuşaklığında olan losyonun sürümü de diğer ürünler gibi kolay. Islak bir yapıda olan losyonu sürüp birkaç dakika emilmesini beklerseniz daha iyi olacaktır.Kilitli kapağı sayesinde de taşıması daha kolay olan bu ürün  vaat ettiği sıkılık için 2 hafta boyunca aşağıdan yukarıya doğru olan masaj hareketleriyle uygulamanız gerekiyor. 2 haftada selülitlerden kurtulmanızı maalesef sağlayamıyor ama vücudun daha taze olduğunu ve yenilendiğini görmeniz mümkün. Eczanelerde ve kozmetikçilerde satışı mevcut. Fiyatı 20-25 TL arasında değişiyor. Denemenizi tavsiye ederim. Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 1267 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir