Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

Mutlu haftalar,sağlıklı bir bronzluk istiyorsak bu yazıda ki  yağ size göre Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu kısa süreli tatillerde en etkili çözüm bu.

İçerisinde ki karoten özü sayesinde vücudu besleyerek bronzlaşmamızı sağlıyor.Havuç gibi besinlere renk veren bir pigment olan Karoten, bronzluğu daha hızlı ve kalıcı hale Havuç getirmemizde yardımcı oluyor. UVA-UVB filtre sistemi ile güneş yanığına, erken cilt yaşlanmasına ve uzun vadede ortaya çıkabilecek cilt hasarlarına karşı anında korumaya yardımcı olur.

Nivea Havuç Özlü Yağ
Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

6 faktörlük korumaya sahip oluşu ise güneşe ilk çıktığımızda kullanmamız gereken ürünün bu olmadığını bize hatırlatıyor. Cildiniz daha hassas bir yapıya sahipse 1-2 gün sonra sürmeye başlayabilirsiniz. O süreden sonra ben denizden önce ve sonra olarak sürekli uyguluyorum. Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu içerisinde ki E vitamide aynı zamanda cildi beslemede büyük rol oynuyor.

Nivea Havuç Özlü Yağ
Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

En güzel yanı ise kokusu. Rüzgâr estiğinde burnunuza dolan kokuyu sevmemeniz mümkün değil. Yapısının parlaklığı benim çok hoşum gidiyor hafif hafif ışıltı veriyor  vücuduma. Ben bu ürünü yurt dışından almıştım ama online sipariş vermek isterseniz kargoyla beraber en fazla 30 liraya ellinizde olacaktır.

İyi tatillerr

Toplam Ziyaret: 2315 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir