Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

Mutlu haftalar,sağlıklı bir bronzluk istiyorsak bu yazıda ki  yağ size göre Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu kısa süreli tatillerde en etkili çözüm bu.

İçerisinde ki karoten özü sayesinde vücudu besleyerek bronzlaşmamızı sağlıyor.Havuç gibi besinlere renk veren bir pigment olan Karoten, bronzluğu daha hızlı ve kalıcı hale Havuç getirmemizde yardımcı oluyor. UVA-UVB filtre sistemi ile güneş yanığına, erken cilt yaşlanmasına ve uzun vadede ortaya çıkabilecek cilt hasarlarına karşı anında korumaya yardımcı olur.

Nivea Havuç Özlü Yağ
Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

6 faktörlük korumaya sahip oluşu ise güneşe ilk çıktığımızda kullanmamız gereken ürünün bu olmadığını bize hatırlatıyor. Cildiniz daha hassas bir yapıya sahipse 1-2 gün sonra sürmeye başlayabilirsiniz. O süreden sonra ben denizden önce ve sonra olarak sürekli uyguluyorum. Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu içerisinde ki E vitamide aynı zamanda cildi beslemede büyük rol oynuyor.

Nivea Havuç Özlü Yağ
Nivea Sun Havuç Özlü Bronzlaşma Losyonu

En güzel yanı ise kokusu. Rüzgâr estiğinde burnunuza dolan kokuyu sevmemeniz mümkün değil. Yapısının parlaklığı benim çok hoşum gidiyor hafif hafif ışıltı veriyor  vücuduma. Ben bu ürünü yurt dışından almıştım ama online sipariş vermek isterseniz kargoyla beraber en fazla 30 liraya ellinizde olacaktır.

İyi tatillerr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.1]

Toplam Ziyaret: 1432 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/