Nivea Yatıştırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere hepimizin belli ürünlerini kullandığı Nivea markasına ait yüz temizleme köpüğünden bahsetmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla şuan sadece Watsons mağazalarında satılıyor,ben de oradan satın almıştım. Fiyatı 16 TL civarında.Bir süredir kullanıyorum.Detaylarına gelirsek;

150 ml ambalajın içinde,pompalı bir ürün.Kuru ciltler için olanından aldığım için rengi pembe.Şişesi şeffaf olduğundan ötürü içinde ne kadar kaldığını görebiliyoruz.Bu bence bir avantaj.Onun dışında pompası sayesinde sıkar sıkmaz direk köpük olarak çıkıyor ve 1-2 pompa sıkmak yeterli oluyor. Yüz,boyun ve dekolte bölgesine uygulayıp suyla duruluyoruz kullanım şekli böyle.

nivea temizleyici köpük
Nivea Yatıştırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Kullandıktan sonra yüzümde herhangi bir gerilme,kuruluk sorunu yaşamadım. Mis gibi Nivea kokuyor 🙂 Ancak yüzünüzde biraz olsun makyaj varsa, kesinlikle çıkarmıyor. Sadece temiz yüze uygulanıyor. Denedim,gördüm 🙂 Günlük kullanım için uygun olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda göz yakmıyor.Temizleyicilerde yaşadığım en ciddi sorunlardan biri de budur normalde..

nivea yüz temizleme
Nivea Yatıştırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

Bitene kadar kullanırım ama tekrar almayı düşünmem diyorum.

Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Toplam Ziyaret: 2811 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Birincisi migros dahil gratis Watson ls be diğer kozmetik yerlerinde var hatta bim’e bile gelmişti 🙂
    Bende bu haftasonuna kadar yazmayı planlanmıştim ancak araya baska ürünler girmişti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/