NK Harder Nails Tırnak Sertleştirici

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta sizlere son zamanlarda sıkça adını duyduğumuz NK Harder Nails’ ten bahsetmek istiyorum.  

Malumunuz, gerek sürekli oje sürmekten, gerek vitamin-kalsiyum eksikliğinden gerekse yapısal birçok nedenden dolayı tırnaklarımız kırılıyor.. Çoğumuz bu soruna maruz kalıyoruz. Ben bu anlamda çokça çözüm denedim ancak faydalı bir sonuç alamadım.

Geçtiğimiz günlerde,Gratis alışverişim esnasında çalışanlardan biri bu ürünü önerdi ve umutsuz bir şekilde aldım. Fiyatı yanılmıyorsam 3,50TL civarıydı. Ve inanmazsınız, ilk sürüşümden itibaren faydasını görmeye başladım 🙂

NK Harder Nails Tırnak Sertleştirici
NK Harder Nails Tırnak Sertleştirici

 

NK Harder Nails, Amerikadan ithal gelen bir ürün. Fırçası uzun ve sürümü oldukça kolay. Oje altına ya da tek başına uygulayabiliyorsunuz. Sürmek toplamda 1 dakikayı alıyor. Yukarıda da söylediğim gibi, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Kesinlikle öneriyorum. Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 18 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 5156 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/