Note BB Natural Color Lip Corrector 03

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere çok merak edip aldığım bir ürün olan Note BB Natural Color Lip Corrector 03 den bahsetmek istiyorum. Note markasının ürün çeşitleri ve renkleri gerçekten çok fazla böyle bir ürünü olduğunu görünce de denemek istedim. Vaadleri arasında dudağı pürüzsüzleştirmek, nemlendirmek ve dudakları dolgunlaştırmak yer alıyor.

Ürünün uç kısmı süngerli. Aslında beyaz sünger ama ben kullanıp fotoğrafladığım için ürünün rengini almış oldu bu kısım. Sıktıkça süngerden yeteri miktarda ürünü çıkartıyorsunuz. Ben 03 rengini aldım. Sadece dudağınıza Note BB Natural Color Lip Corrector 03 ü sürerseniz da hafifçe renklenme gözlüyorsunuz.

Kutunun içerisinde prospektüs mevcut. Pek alışılmış bir uygulama değil aslında kozmetik ürünlerinde bu olay ama benim çok hoşuma gitti diyebilirim. Bir çok dilde de yazılar mevcut.

İçerik olan paraben olmaması büyük bir artı olmuş. Ayrıca içeriğinde Shea yağı ve E vitamini dudağın nemlenmesini sağlıyor. Bu nem de gün boyu dudakta kendini hissettiriyor.

Note BB Natural Color Lip Corrector 03
Note BB Natural Color Lip Corrector

Bendeki izlenimleri ise;

Benim dudaklarımda bir dolgunlaştırma göremedim. Tam pürüzsüz olmasa da bir nebze dudağımdaki görünüm düzeldi diyebilirim. Daha çok lip balm tarzı bir ürün ama lip gloss kıvamında 🙂

Hafif renk vermesi tek başına kullanıma olanak verdiği gibi ben başka rujların üzerine uygulayarak da bu ürünü denedim. Ama dediğim gibi dolgunlaştırıcı kısmını ne yazık ki katılamıyorum.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 1.4]

Toplam Ziyaret: 795 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/