Note Bronzer

note_bronzer

 

Bugün sizlere Note Bronzerdan bahsetmek istiyorum. Yaz ve sonbaharda yanık olan tenim için fondöten ya da pudra kullanmasını pek sevmediğim için bronzer tercih edenlerdenim. Yaz başında Note markasının bronzerını aldım ve çok memnun kaldım.

Ürün 20 gr bayağı bir uzun süre bana gideceğine eminim. Fırça ile rahatlıkla kullanabiliyorum. Bendeki numarası 10 numara. 10 harici 20 ve 30 numaraları da mevcut.

Bronzer kullanınca cildimin daha sağlıklı görünmesi beni mutlu ediyor.

Note Bronzer
Note Bronzer

İçeriğinde E vitamini olduğu için cildi besliyor. Ayrıca paraben içermediği için rahatlıkla tercih edilebilir. Kalıcı ve yumuşak bir his uyandıran bir ürün. Tüm cilt tiplerinde kullanılanılabileceği iletiliyor. 

Note satan yerlerden ve kendi sitesinden ürünü temin edebilirsiniz. Fiyatı indirimsiz 29,90 TL. Tüm Türkiyede’ki satış noktaları için Buraya Bakabilirsiniz. 

Haftaya yine başka bir yazı ile sizlerleyim 😉

Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 5995 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/