Note Eyeshadow Pencil 01

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere çok sevdiğim bir serinin bir ürününden bahsetmek istedim. Note Eyeshadow Pencil serisini ben aslında ilk olarak her yerde yok satan siyah rengi ile tanıdım. Sabitlenmesi, kalıcılığı o kadar etkiledi ki beni dedim ki diğer renkleri de almalıyım. Hoşuma giden kullanabileceğim renklerini hemen aldım bunlardan biri de Note Eyeshadow Pencil 01 Pearl Beige.


Bu seri hem göz kalemi hem de far olarak kullanılabilecek bir özellikte. Göz kalemi gibi kullanmak isterseniz ucu kalın geleceğinden hep açık kullanmak gerekiyor. Far olarak ise ucu ideal ölçüde. Kalıcılığı, sabitlenmesi, akma ve bulaşma yapmaması benim için artı özellikleri oldu. Fiyatı da uygundu hatta ben indirimde daha da uygun bir fiyata almıştım vakti zamanında.


Renk bej adı altında olsa da aslında biraz pembelik biraz fümelik barındıran bir renk ve çok güzel. Sizin bu seride sevdiğiniz bir renk var mı yorumlarınızı beklerim. Haftaya farklı bir ürünle sizlerle olacağım. Görüşmek üzere takipte kalın;)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 140 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/