Note Full Coverage Concealer..

Note Cosmetics ürünlerini bir süredir hepimiz severek kullanıyoruz. Ben de hem kendi denemek istediklerimi hem de arkadaşlarımın önerisi ile merak ettiğim ürünlerini indirimlerini de takip ederek zaman zaman alıp kullanıyorum. Bunlardan biri de Note Full Coverage Concealer yani  Note göz altı kapatıcısı. Bu kapatıcı Note’un en meşhur ve aranılan ürünlerinden biri oldu. Herkes tam örtücü göz altı kapatıcısı olarak performansından çok memnun kalınca ben de denemek için aldım. Sanırım 4 ayrı tonu var, bende 03 Sand rengi. 01 ve 02 numaralar oldukça açık tonlar, kapatıcıdan çok aydınlatıcı gibi de kullanılabilecek renkler.

Note Full Coverage Concealer
Note Göz altı kapatıcısı
Note Kozmetik tam örtücü göz altı kapatıcısı ambalaj açısından  en rahat, en pratik kullanılabilecek şekilde düşünülmüş. Ucunda sünger aplikatör ile gayet kolay uygulaması yapılıyor. Yapısı benim en sevdiğim şekilde, hafif yoğun ama çok da değil, rahatça dağıtılıp yedirilecek şekilde. Ancak yazıları hemen siliniverdi, makyaj çantasına atmama bile gerek kalmadı, durduğu yerde siliniyor. 03 numara bile alta farklı bir corrector kullanılırsa göz altını aydınlık gösterecek bir renk. Kullanmasam bile hem kapatıyor hem de aydınlatıyor. Çok yoğun bir göz altı morluğu problemi yaşamıyorsanız bu şekilde gayet rahat kullanırsınız.
Note Full Coverage Concealer
Note Göz altı kapatıcısı

Hem aydınlık görüntüsü güzel hem de orta seviyeyi biraz geçen kapatıcılığı bence. Gün içinde toplanıp çizgilere dolmaması da ayrıca iyi. Ürün her cilt tipine uyabilir. Cilt ister yağlı ister kuru olsun göz altınızı tam ve iyice nemlendirirseniz sanırım hiç sorun yaşamadan kullanırsınız.

Note ürünleri Watsons, Rossmann, CosmoHome gibi mağazalarda bulunuyor. Ürünün normal fiyatı 24 TL. gibi olması lazım ama sık sık %50 indirime girdiği için 12 TL. gibi bir fiyata almak mümkün ki ben öyle aldım zaten. Bu fiyatına göre güzel bir kapatıcı olduğunu düşünüyorum ben. 12 TL.’ye alınabilecek en iyi performanslı kapatıcılardan biri oldu bence.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]
Toplam Ziyaret: 2217 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: