Note Kozmetik 01 Sandy Dudak Kalemi

Mutlu haftalar. Dudak kalemleri olmazsa olmazım hele de “Note Kozmetik 01 Sandy” şu sıra en çok sevdiğim dudak kalemi.

Note 01 Sandy Dudak Kalemi
Note 01 Sandy Dudak Kalemi

Havalar çok sıcak, vücudumuz bakıma ihtiyaç duyuyor derken dudaklarımız da kurumaya başladı. Bu yüzden ekstra kurutan mat rujları bu mevsim için biraz bekletip dudak kalemlerine koşuyoruz. Hafif makyajlarda ön planda olduğu için Note 01 Sandy tam bize göre. Kahve tonlarında soğuk bir yapısı olan bu dudak kalemi her Note dudak kaleminde olduğu gibi yapısı yumuşacık.

Note 01 Sandy Dudak Kalemi
Note 01 Sandy Dudak Kalemi

İsterseniz uygun tonlu bir ruju çerçevelemek için isterseniz de ruj yerine kullanın. Ben dudak kalemlerini ruj olarak kullanmayı seviyorum. Her ne kadar dudağı kuruttuğu iddia edilse de pek çok ruja göre daha az kurutuyor bu kalem. Her mevsime uygun olan bu dudak kalemi, her makyaj tipine  de uyuyor bence.

Note 01 Sandy Dudak Kalemi
Note 01 Sandy Dudak Kalemi

Yaz  sıcağında hemen sür çık, kış soğuğunda ise yoğun göz makyajının altına uygula. Elinizde bulunması gereken bir joker bence. Fiyatıda 5 ya da 6 TL.

Kendinize iyi bakın

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1132 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/