Note Kozmetik BB Kapatıcı Krem..

Benim için kapatıcılar makyajın vazgeçilemez unsurlarından biri. Daha önceleri pek bir şikayetim yokken son yıllarda Göz altlarım az uyku ve hafifçe de genetik olarak giderek koyulaşmaya başlıyor. O nedenle göz altlarım için hem nötrleyecek hem de kapatacak ürünlere ihtiyacım oluyor. Note Kozmetik BB kapatıcı krem‘i de adındaki BB’den ötürü kapatmaktan ziyade  göz altı rengimi nötrlesin diye aldım. 

Note Kozmetik BB Kapatıcı krem

Ürün metal uçlu bir tüpte geliyor. Önceleri bu formadaki bir ürünü kullanmak kolay ve pratikmiş gibi gelirken, tüpün içerisindeki ürün azaldıkça aslında ürünün sonunu kullanmanın zor olacağını fark etmeye başladım.

 

Note Kozmetik BB Kapatıcı krem

Ürünün bendeki  rengi 02, orta tonda bir krem renginde ve buğday tenlilere uygun bir ton. Genel olarak bütün markalarda beyaz ciltlere göre ürün yapma sorunu görüyorum ben.

Note Kozmetik BB Kapatıcı krem

Uç kısmı düz bir metal şeklinde, o kısım yaymaya değil sürerken kolayca sürmeye, sürerken de metal başlığı ile serinlik vermeye yarıyor. Ama ürün azaldıkça da içinden alması o başlık sayesinden bir o kadar güçleşiyor. Ürünü çıkartamadığım anda kesmem gerekecek ve o zaman da o metal başlık hiç bir işe yaramayacak.

Note Kozmetik BB Kapatıcı krem

02 numaranın rengi oldukça pembe alt tonlu, yine de ben kullanırken sıkıntı yaşamadım. Cilt tonumla bütünleşiyor ama soğun tonlu ciltlere uymayacaktır. Kapatıcılık konusunda göz altındaki damar görüntüsünü kapatmaya yeterli ama morluklar için yetersiz kalıyor. Evet çok hafif bir renk eşitlemesi de yapıyor.  İyice kapansın istiyorsam üzerine başka bir kapatıcı ile geçip pudra ile sabitliyorum.

Note Kozmetik bb krem kapatıcı benim hem sevdiğim hem de pek sevmediğim bir ürün oldu. Sevmediğim özellikleri içinde ilk başlarda kullanımı gayet kolayken, ürün azaldıkça kullanımın zorlaşması ve genelde tam kapatıcılık için iki ürün üst üste kullanma zorunluluğum oldu. Sevdiğim özellikleri  ise ürünün cilt tonunu eşitliyor olması, kolay bulunabilmesi ve indirimlerdeki uygun fiyatı oldu.  Ürünlerin tamamını Note Kozmetik sitesinden inceleyebilir ve Boyner, Rossmann, Watsons gibi mağazalardan alabilirsiniz.

Sevgiler..

 

Toplam Ziyaret: 1803 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir