Note Kozmetik Likit Mat Ruj..

Bugün henüz kozmetik hayatında yeni sayılan ama kendine çabucak bir yer edinen bir markadan, Note Kozmetik’den bir ürün var. Hazır mat rujların altın çağını yaşadığı bu dönemde her marka gibi Note Kozmetik’de likit mat ruj çıkarttı tabi ki. İşte bugün Note Kozmetik nemlendirici etkili likit mat ruj incelemesi yapacağız.

Note Kozmetik Likit mat ruj

Bendeki rengi, seriden aldığım tek renk 408 numara Femme Fatale isimli yoğun bordo-kırmızı karışımı olan hatta biraz da kiremit rengine çalan bir ruj. Ambalajı çok hoş ve kibar duruyor ve ayrıca oldukça da sağlam.

mat ruj
Note Kozmetik Likit mat ruj

Aplikatörünü seviyorum, yeterli uzunluğa ve ortalama boyda bir süngere sahip. Ayrıca sünger kısmı hafifçe esniyor ve benim dudağıma tam oturuyor. Yapısı diğer denediğim pek çok likit mat ruja göre oldukça kremsi. Dudağa çok kolay uygulanıyor ama çok pigmentli değil. Evet renk gayet iyi geliyor hatta dudak kenarından taşma bile yapabiliyor ama sürerken dudakta boşluk bırakıyor, yani renk almayan yerler kalıyor kesinlikle. O nedenle bir kaç defa üzerinden geçmek gerekli ki bu da rujun toplanmasına yol açıyor. Bu arada rujun ilginç bir kokusu var, ben buna yanık sütlaç kokusu diyorum ama aslında karamel gibi kokuyor. Ben seviyorum ama alırken mutlaka koklayın derim.

mat ruj
Note Kozmetik Likit mat ruj

 

Rengi şahane ama sürülürken ortaya çıkan renk eşitsizlikleri hemen göze çarpıyor. Dudakta diğer mat rujlar gibi sabitlenmiyor, kiss proof bir ruj değil. Ayrıca çok da kalıcı değil ama bunun yanında duruşu mat ve dudakları da kurutmuyor, bu iyi yanı.

Ben ruju Rosmann’dan almıştım ama Boyner, Watsons gibi mağazalarda Note kometik ürünlerini bulmak mümkün. Ayrıca sanıyorum ki online satış sitelerinde de bulabilirsiniz. Rujun fiyatı 25-30 TL. sanırım ama sık sık %40-%50 indirime giren bir marka. Daha önce makyaj blogumda Note Kozmetik Likit Mat Ruj yazımı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Sevgiler.

 

Toplam Ziyaret: 3038 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir