Note Kozmetik Mattifing Extreme Wear Fondöten

Note Cosmetic Mattifing Extreme Wear Fondöten

Herkese Merhaba

Bugün size hayatım boyunca kullandığım ilk mat fondötenden  bahsetmek istiyorum. Çok şanslı bir olduğumu düşünüyorum çünkü ilk seferde tam ten rengime uygun fondöteni seçtim. Kullanmaya başladığım günden beri  beri kendisiyle resmen aşk yaşıyorum  diyebilirim.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Karma bir cildim olsa da pudra kullanmayı çok sevmiyorum bu nedenle de kullandığım cilt ürünlerinde mat yapılı olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede pudra kullanmama gerek kalmıyor ve pudralı görünüm elde etmiyorum. Bu fondöteni yaz için kullanmak için seçmiştim ama kışın da rahatlıkla kullanıyorum.İçinde spf olması da benim için artı bir özellik. Özellikle  geç kaldığım zamanlarda güneş koruyucu sürmeyi ihmal ediyorum bunu kullanınca da  içime dert olmuyor ve az da olsa kendimi güneşten  korunmuş oluyorum.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Genel olarak Note Kozmetik fondötenlerini  sarı alt tonlu buluyorum. Bu fondotende sarı alt tonlu ve benim cildimle hemen örtüşüyor. Sürdükten kısa süre sonra cildimle bir bütün haline geliyor ve öyle de kalıyor. Gün boyu dayanıyor, akma, topaklanma vb soruna yol açmıyor. Kısa sürede emilmesi ve bütünleşmesi beni çok sevindirdi.Sürümü ve  dağılımı kısa sürede  oluyor.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Bende ki rengi 02 Naturel Beige olan renk. Cildime sürdükten sonra oksitlenmiyor. Emildikten sonra bütünleşiyor. Cildimde kadife gibi yumuşacık yapıyor.Kesinlikle ağırlık hissi hissetmedim. Cildim kusma yapmadı. Genel olarak tüm note ürünlerinde olduğu gibi bunun da çok hoş bir kokusu var. Ben kullandığım süre boyunca belki de kış aylarında olduğumuz için bir parlama sorunuyla rastlamadım. Tüm gün cildim mat yapıda parlamadan kaldı. Pullanma vb yapmadı.

Genel olarak bayıldığım bir fondöten oldu.35 ml boyutu ve 12 ay kullanım ömrü var. Eğer karma – yağlı cildiniz varsa NOTE KOZMETİK MATTIFING  EXTREME WEAR FOUNDATION‘i öneririm. Normal fiyatı 30 TL civarında olması lazım ama indirimlerde 15 TL civari bir fiyata alabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.2]
Toplam Ziyaret: 6539 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com