Note Kozmetik Mattifing Extreme Wear Fondöten

Note Cosmetic Mattifing Extreme Wear Fondöten

Herkese Merhaba

Bugün size hayatım boyunca kullandığım ilk mat fondötenden  bahsetmek istiyorum. Çok şanslı bir olduğumu düşünüyorum çünkü ilk seferde tam ten rengime uygun fondöteni seçtim. Kullanmaya başladığım günden beri  beri kendisiyle resmen aşk yaşıyorum  diyebilirim.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Karma bir cildim olsa da pudra kullanmayı çok sevmiyorum bu nedenle de kullandığım cilt ürünlerinde mat yapılı olmasına dikkat ediyorum. Bu sayede pudra kullanmama gerek kalmıyor ve pudralı görünüm elde etmiyorum. Bu fondöteni yaz için kullanmak için seçmiştim ama kışın da rahatlıkla kullanıyorum.İçinde spf olması da benim için artı bir özellik. Özellikle  geç kaldığım zamanlarda güneş koruyucu sürmeyi ihmal ediyorum bunu kullanınca da  içime dert olmuyor ve az da olsa kendimi güneşten  korunmuş oluyorum.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Genel olarak Note Kozmetik fondötenlerini  sarı alt tonlu buluyorum. Bu fondotende sarı alt tonlu ve benim cildimle hemen örtüşüyor. Sürdükten kısa süre sonra cildimle bir bütün haline geliyor ve öyle de kalıyor. Gün boyu dayanıyor, akma, topaklanma vb soruna yol açmıyor. Kısa sürede emilmesi ve bütünleşmesi beni çok sevindirdi.Sürümü ve  dağılımı kısa sürede  oluyor.

NOTE KOZMETİK MATTİFİNG EXTREME WEAR FOUNDATİON
Note Cosmetics Mattifing Extreme Wear Fondöten

Bende ki rengi 02 Naturel Beige olan renk. Cildime sürdükten sonra oksitlenmiyor. Emildikten sonra bütünleşiyor. Cildimde kadife gibi yumuşacık yapıyor.Kesinlikle ağırlık hissi hissetmedim. Cildim kusma yapmadı. Genel olarak tüm note ürünlerinde olduğu gibi bunun da çok hoş bir kokusu var. Ben kullandığım süre boyunca belki de kış aylarında olduğumuz için bir parlama sorunuyla rastlamadım. Tüm gün cildim mat yapıda parlamadan kaldı. Pullanma vb yapmadı.

Genel olarak bayıldığım bir fondöten oldu.35 ml boyutu ve 12 ay kullanım ömrü var. Eğer karma – yağlı cildiniz varsa NOTE KOZMETİK MATTIFING  EXTREME WEAR FOUNDATION‘i öneririm. Normal fiyatı 30 TL civarında olması lazım ama indirimlerde 15 TL civari bir fiyata alabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 7009 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 17 Ortalama: 3.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir