Note Lipgloss 19

Merhaba arkadaşlar,
Yaz aylarının gelmesiyle daha fresh makyajlara yöneldim. Fresh makyajların favorilerinden biri de elbette lipglosslar. 7’den 70’e her kadına yakıştırdığım lipglossları yapış yapış duruşları nedeniyle pek tercih etmem aslında.

note-lipgloss-19
Note Lipgloss

Ancak nedendir bilinmez bu yaz karşı koyamadım ve bir kaç lipgloss edindim. Daha genç ve fresh görüntü için pembe renklerinden de tercih ettim. Note markası tercihlerimden biri oldu. Kozmetik sektörünün parlayan yıldızlarından olan Note markası bu sene mat likit rujları ile pek çok kadını heyecanlandırdı. Bakalım lipgloss konusunda da iddiali mı?

note-lipgloss-19
Note Lipgloss

Lipgloss konusunda yapısı kadar rengine de çok takılırım. Pembe tonlarında lipgloss istiyordum ama çok cırt bir renk çıkmasından endişe ediyordum. Note bu konuda endişelerimi yersiz çıkardı. 19 numara aradığım tonlarda, dogal ve fresh bir görüntü veriyor. Uzun ve ince fırçası kullanımı gayet kolaylaştırıyor. Benim gibi ince dudaklarda taşma sorunu olmuyor. Ürün yapış yapış değil diyemem. Ama ayarında bir yapışıklık. O kadar da olur cinsten. Kokusu mide bulandırmıyor. Genelde pek çok lipglossu koku nedeniyle de kullanamam. Kampanyalara ve mağazalara göre 10-20 TL arasında ürünü edinmek mümkün. Yaz için güzel bir alternatif.

Toplam Ziyaret: 1182 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir