Note Lipgloss 19

Merhaba arkadaşlar,
Yaz aylarının gelmesiyle daha fresh makyajlara yöneldim. Fresh makyajların favorilerinden biri de elbette lipglosslar. 7’den 70’e her kadına yakıştırdığım lipglossları yapış yapış duruşları nedeniyle pek tercih etmem aslında.

note-lipgloss-19
Note Lipgloss

Ancak nedendir bilinmez bu yaz karşı koyamadım ve bir kaç lipgloss edindim. Daha genç ve fresh görüntü için pembe renklerinden de tercih ettim. Note markası tercihlerimden biri oldu. Kozmetik sektörünün parlayan yıldızlarından olan Note markası bu sene mat likit rujları ile pek çok kadını heyecanlandırdı. Bakalım lipgloss konusunda da iddiali mı?

note-lipgloss-19
Note Lipgloss

Lipgloss konusunda yapısı kadar rengine de çok takılırım. Pembe tonlarında lipgloss istiyordum ama çok cırt bir renk çıkmasından endişe ediyordum. Note bu konuda endişelerimi yersiz çıkardı. 19 numara aradığım tonlarda, dogal ve fresh bir görüntü veriyor. Uzun ve ince fırçası kullanımı gayet kolaylaştırıyor. Benim gibi ince dudaklarda taşma sorunu olmuyor. Ürün yapış yapış değil diyemem. Ama ayarında bir yapışıklık. O kadar da olur cinsten. Kokusu mide bulandırmıyor. Genelde pek çok lipglossu koku nedeniyle de kullanamam. Kampanyalara ve mağazalara göre 10-20 TL arasında ürünü edinmek mümkün. Yaz için güzel bir alternatif.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1111 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com