Note Long Wearıng Lipgloss-Plum Couture

Mutlu Haftalar

Ruj tercihim her zaman mat rujlardan yana olsa da bu hafta ışıl ışıl parlayan bir lipgloss konuşalım istiyorum. Note Long Wearıng Lıpgloss 19 Plum Couture  bu kategoride ilk kez denediğim bir ürün oldu. Testerlarda rengini çok beğenip direk elimin gittiği bu ürün tam bir nem deposu.

Note Long Wearıng Lıpgloss 19 Plum Couture

A ve E vitaminleri sayesinde dudakta oluşabilecek çatlaklar için koruma görevi görüyor. İçerisinde ki Argan yağı da bu seriyi daha cazip kılan faktörlerden. İçeriği bu kadar mükemmel olan rujun yapısı da keşke biraz iyi olsaydı. Note ürünleri her zaman favorim olsa da bu ürünü sevemedim. Yumuşacık yapısı ve muazzam kokusuyla çok başarılı ama sürekli renk tonlarında farklılıklar oluşuyor. Dudak çizgilerinizden sürmeye başlarsanız orası daha koyu kalıyor. İçerden başlarsanız da kenarlara doğru ruj kalmamış oluyor. Ruju sabit tutabilmek için ne kadar yol denersem deniyim istediğim başarıyı vermedi.

Note Long Wearıng Lıpgloss 19 Plum Couture

Rengi Golden Rose serisinden  10 numaraya biraz benziyor. Ama içerisinde biraz daha fazla kahvelik var. Ben sadece  lipglossu uyguladıktan biraz sonra dudağımda oluşturduğu o parlaklığı çok sevdim. Ruj zaten yarım saat içinde yok oluyor fakat dudağınıza sanki çikolata yemişçesine bir hava katıyor. Tadı da çikolatayı andırıyor zaten 🙂

Deneyenleriniz varsa yorumlarınızı merakla bekliyorum. İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1940 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/