Note Marka Kalem Farlar

Note Marka Kalem Farlar

Note Marka Kalem Farlar

Merhaba ,

Bir blogta okumam üzerine Kızılay’da dolaşırken girdiğim bir kozmetikçiden satın aldığım kalemleri anlatacağım size. Çünkü bu kalemleri alıp kullanmaya başladığımdan beri başka hiçbir göz kalemi veya farı kullanmadığımı fark edince sizinle paylaşmalıyım dedim. Yani baya memnun kalmışım ki başka hiçbir şey kullanmıyorum.

Aslında satıcının tacizkar bulduğum satış tarzına kızmakla birlikte merak ettiğimden 2 renk aldım. Vazgeçecektim gıcıklığına ama çokta merak ediyordum. Sonra ilk önce 20 tl dedi sonra iki tane alınca epey bir indirim yaptıklarını kimseye yapmadıklarını (klasik yalanlar) söyleyerek ikisini 30 tl’ye verdi. Ama internetten baktığımda bazı sitelerde 12,99 tl yazıyor bilginize. Mor olanın numarası “purple 05” , mavi olanının “blue grey 06” .

Note Marka Kalem Farlar
Note Marka Kalem Farlar

 

yyyyy
Note Marka Kalem Farlar

Bu rengini özellikle çok sevdim. Bir de mor rengini aldım.

Ben ellerimi gözlerime çok sürüyorum malesef. Allerjik ve hassas bir göz yapım olduğu için çok kaşınır. Bu yüzden de her yere bulaşır göz makyajım ama bu kalemler de öyle bir şey olmadı. Hatta epey zor çıkıyor ovalamayla ama makyaj temizleme sütleriyle zorlanmadan temizleniyor. Suda falan dağılmıyor hatta gözlerimi ovalamama rağmen(çok sık yapıyorum maalesef) dağılmıyor hiç.

kalem
Note Marka Kalem Farlar

Kullandığımdan beri gözlerimin daha belirgin, güzel ve ön planda olduğuna dair iltifatlar alıyorum. İyi ki satıcıya sinir oldum diye almaktan vazgeçmemişim:)

Sevgiler……

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 3057 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/