Note Marka Kalem Farlar

Note Marka Kalem Farlar

Note Marka Kalem Farlar

Merhaba ,

Bir blogta okumam üzerine Kızılay’da dolaşırken girdiğim bir kozmetikçiden satın aldığım kalemleri anlatacağım size. Çünkü bu kalemleri alıp kullanmaya başladığımdan beri başka hiçbir göz kalemi veya farı kullanmadığımı fark edince sizinle paylaşmalıyım dedim. Yani baya memnun kalmışım ki başka hiçbir şey kullanmıyorum.

Aslında satıcının tacizkar bulduğum satış tarzına kızmakla birlikte merak ettiğimden 2 renk aldım. Vazgeçecektim gıcıklığına ama çokta merak ediyordum. Sonra ilk önce 20 tl dedi sonra iki tane alınca epey bir indirim yaptıklarını kimseye yapmadıklarını (klasik yalanlar) söyleyerek ikisini 30 tl’ye verdi. Ama internetten baktığımda bazı sitelerde 12,99 tl yazıyor bilginize. Mor olanın numarası “purple 05” , mavi olanının “blue grey 06” .

Note Marka Kalem Farlar
Note Marka Kalem Farlar

 

yyyyy
Note Marka Kalem Farlar

Bu rengini özellikle çok sevdim. Bir de mor rengini aldım.

Ben ellerimi gözlerime çok sürüyorum malesef. Allerjik ve hassas bir göz yapım olduğu için çok kaşınır. Bu yüzden de her yere bulaşır göz makyajım ama bu kalemler de öyle bir şey olmadı. Hatta epey zor çıkıyor ovalamayla ama makyaj temizleme sütleriyle zorlanmadan temizleniyor. Suda falan dağılmıyor hatta gözlerimi ovalamama rağmen(çok sık yapıyorum maalesef) dağılmıyor hiç.

kalem
Note Marka Kalem Farlar

Kullandığımdan beri gözlerimin daha belirgin, güzel ve ön planda olduğuna dair iltifatlar alıyorum. İyi ki satıcıya sinir oldum diye almaktan vazgeçmemişim:)

Sevgiler……

Toplam Ziyaret: 3107 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

One thought on “Note Marka Kalem Farlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir