Note Mattifying Extreme Wear Foundation

Merhaba!

Bugün size beğenerek kullandığım bir fondötenimden bahsedeceğim.

Note markasına ait olan bu fondöten, gerçekten alıp kullanmaya devam edeceğiniz türden.

Öncelikle söylemeliyim ki Note’un ürün ambalajları çok kaliteli ve güzel gözüküyor. Fondöten, pompali bir şişe içerisinde, uygularken de problem çıkarmıyor yani 🙂 

note-fondotendurus
Note Mattifying Extreme Wear Foundation

Note’un çoğu ürünü paraben içermiyor. Her ürününde shea yağı ve e vitamini varmış. Sanırım tüm ürünlerin kadifemsi yapıda olması da bu yüzden 🙂 Fiyat olarak sizi zorlamayacak fiyatları var. Hatta çoğu kişisel bakım marketinde “1 alana 1 bedava” kampanyalarında da sık sık görebilirsiniz Note ürünlerini. Evet, çok konuştuk gelelim fondötene; 

Cildim ne açık ne de koyu tenli. İkisinin arasında. Bendeki rengi 03 Numara Medium Beige. Fondöten ciltte kuru görünüm vermiyor. Ben her zaman cildimi biraz nemlendirip sonra fondöten uyguluyorum. Siz de bu şekilde kuru görüntüyü yok edebilirsiniz. 

note-fondoten
Note Mattifying Extreme Wear Foundation

Kalıcılığı çok çok iyi diyemem ama uzun süre kalıyor, sabah sürüp evden çıktığımda akşama kadar yüzümde duruyor yani. Ama düğündür, nişandır o zaman daha da kalıcı bir fondöten kullanmalısınız.  

Her kozmetik ürününde dikkat ettiğim şey kokusu olur, ürünün rahatsız edici kokusu da yok. Fiyatı da 35-40 TL arasıydı sanırım.

Evet, benim Note Mattifying Extreme Wear Foundation hakkındaki yorumlarım bu şekildeydi. Diğer yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın! 

 

Yazar Hakkında: 

Ben Ela. İstanbul’da yaşıyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü öğrencisiyim. www.venusellie.blogspot.com.tr  adresinde, makyaj, kozmetik deneyimleri, cilt&saç bakımı hakkında yazılar yazıyorum ve her kadının bakımlı olması gerektiğine inanıyorum. Blogger kimliğim çok eski yıllara dayanıyor. Bundan 8 yıl önce açmıştım ilk blogumu (riela) Bana göre blog yazarları kesinlikle çok değerli. Ortada her şeyden önce emek ve istek var. Bitmek bilmeyen bir merak ve aşk var. Bu yüzden lütfen emeğe saygı olsun.
İnstagram adresi için Tık Tık
Toplam Ziyaret: 6668 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir