Note Rejuvenating Fondöten..

note rejuvenating 1

Note Rejuvenating Fondöten

Note Kozmetik ülkemizde nispeten yeni bir marka, daha önce ojeleri hariç hiç Note ürünü denememiştim. Bir etkinlik vasıtası ile rejuvenating yani canlandırıcı fondöteni gelince merakımdan tabi hemen denemeye aldım kendisini.

note rejuvenating 1
note rejuvenating 1

Note siyah ambalajları içinde çok şık görünüşlü bir marka, fondoten plastik tüp ambalajda olmasına rağmen şık görünüyor ve Nars gibi tozlanma, kirlenme de yapmıyor.

note rejuvenating 2
Note Rejuvenating Fondöten

Fondötenimiz SPF 15 içeriyor, kış için gayet uygun bence.

Bendeki rengi 03 numara medium bej, genelde fondöten için tercih ettiğim ya bu oluyor ya da medium sand gibi bir renk seçiyorum. Bu renk scalası her markaya göre değişiklik gösterdiği için deneyerek almak en iyisi ve aslında bilek veya el üzerinde değil de fondöteni çenede ve doğal ışıkta denemek lazımmış.

note rejuvenating 3
note rejuvenating 3

Fondöten oldukça sarı alt tonlu, beyaz tenlileri çok soluk gösterebilecek bir renk, ama bana uydu sayılır. Cilt tonumu tuhaf bir şekilde dengeledi. Bana zaten böyle sıcak ve sarı alt tonlu renkler oluyor genelde, pembe tonlar daha soluk gösteriyor.

Dokusu çok kalın değil ama kapatıcılığı ortanın üzerinde kesinlikle. Cildinde çok fazla sorun olmayanları memnun edecektir. Ayrıca dokusu kalın olmadığı için bir kat daha geçilerek kapatıcılık arttırılabilir. Ben en iyi uygulamayı RT makyaj süngeri ve Sigma 3DHD fondöten fırçası ile yaptım.

note rejuvenating 4
note rejuvenating 4

Note Kozmetik’den denediğim ilk ürünü ortanın üzerinde buldum ve sevdim, kullandığım günlerde yüzümde fazlalık yapmadı, sivilce falan da oluşturmadı. Bundan sonra bir de pudrasını denemek istiyorum. Note Cosmetics ürünlerine Cosmo Home, Watsons, Boyner, Rossmann gibi mağazalardan ulaşabilirsiniz.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3.6]
Toplam Ziyaret: 9231 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

    1. Henüz sadece bir ruj denedim ama çok memnun kaldım kalemleri de özellikle copper rengi alınacaklar listemde 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: