Nude Ruj Aşkına : Rimmel London Keçe Uçlu Rujları – 700 Nothing But Nude

 

Herkese merhaba

Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bu hafta sizlere bir rujdan bahsedeceğim. Evet bu ara rujlara taktığım doğrudur 🙂 Kendimi ruj sever hatta ruj bağımlısı biri olarak tanımlayabilirim. Buna rağmen Rimmel London rujlarından hiçbirine sahip değildim bir süre öncesine kadar. Bunu başarmak oldukça zor ama istediğim renkleri bulamayınca indirimde ki diğer renkleri almak istemediğimden kaynaklı bir durum oldu bu. Bir süre önce Watsons’dan Rimmel London Keçe Uçlu Rujları – 700 Nothing But Nude  adlı ruju aldım. Alırken büyük bir beklentim vardı ama keşke almasaydım dedim. Benim keçe uçlu rujlarla arama girdi. 

rimmel-london-kece-uclu-ruj
Rimmel London Keçe Uçlu Rujlar

Keçe uçlu rujların kullanımın daha kolay olacağını düşünmüştüm. Bu rujda pek öyle olmadı, iki aşamalı bir kullanımı var. Önce keçeli tarafıyla dudağınızı boyuyorsunuz sonra da balm kısmıyla nem ve ışıltı veriyorsunuz.

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Keçe tarafı 2-3 kullanım sonrasında deforme oldu. Bence mürekkebi – ruju her neyse o bitti. İlk zamanki gibi güzel renk vermiyor maalesef  🙁 Kendi rengi çok doğal dudak renginde bir pembe _ nude arası bir renk ayrıca inanılmaz kalıcı bir ruj, elime sürdüğümde bile 1 gün dayandı ve çıkmadı dudağımda siz düşünün.

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Balm kısmıysa daha kötü . Balm yapışkanlık ve yağlılık hissi veriyor ve  yeteri kadar nemlendirmiyor. Ruju sürdükten sonra üstüne balmı sürmek bence çok pratik bir uygulama değil. Kullandıkça daha da soğudum.Kullandığım zaman keçe tarafıyla renk verip üstüne balm kısmı uyguluyorum ve fazla yağlı kısmı peçeteyle alıyorum. Çoğu zamanda keçe tarafı sürüp üstüne başka bir ruj uyguluyorum. Base olarak fena olayan bir ürün diyebilirim 🙂

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Benim genel olarak sevmediğim bir ürün oldu. Keşke  almasaydım dedim. Ben indirimde aldım ve 5 TL ödedim. Ama indirimli fiyatını da hak etmeyen bir ürün bence. Rimmel London Keçe Uçlu ruju yada başka bir keçe uçlu ruj kullandınız mı sizin yorumlarınız neler ? Yoksa ben mi kullanamadım. Yorumlarınız bekliyorum 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1724 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com