Nude Ruj Aşkına : Rimmel London Keçe Uçlu Rujları – 700 Nothing But Nude

 

Herkese merhaba

Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bu hafta sizlere bir rujdan bahsedeceğim. Evet bu ara rujlara taktığım doğrudur 🙂 Kendimi ruj sever hatta ruj bağımlısı biri olarak tanımlayabilirim. Buna rağmen Rimmel London rujlarından hiçbirine sahip değildim bir süre öncesine kadar. Bunu başarmak oldukça zor ama istediğim renkleri bulamayınca indirimde ki diğer renkleri almak istemediğimden kaynaklı bir durum oldu bu. Bir süre önce Watsons’dan Rimmel London Keçe Uçlu Rujları – 700 Nothing But Nude  adlı ruju aldım. Alırken büyük bir beklentim vardı ama keşke almasaydım dedim. Benim keçe uçlu rujlarla arama girdi. 

rimmel-london-kece-uclu-ruj
Rimmel London Keçe Uçlu Rujlar

Keçe uçlu rujların kullanımın daha kolay olacağını düşünmüştüm. Bu rujda pek öyle olmadı, iki aşamalı bir kullanımı var. Önce keçeli tarafıyla dudağınızı boyuyorsunuz sonra da balm kısmıyla nem ve ışıltı veriyorsunuz.

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Keçe tarafı 2-3 kullanım sonrasında deforme oldu. Bence mürekkebi – ruju her neyse o bitti. İlk zamanki gibi güzel renk vermiyor maalesef  🙁 Kendi rengi çok doğal dudak renginde bir pembe _ nude arası bir renk ayrıca inanılmaz kalıcı bir ruj, elime sürdüğümde bile 1 gün dayandı ve çıkmadı dudağımda siz düşünün.

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Balm kısmıysa daha kötü . Balm yapışkanlık ve yağlılık hissi veriyor ve  yeteri kadar nemlendirmiyor. Ruju sürdükten sonra üstüne balmı sürmek bence çok pratik bir uygulama değil. Kullandıkça daha da soğudum.Kullandığım zaman keçe tarafıyla renk verip üstüne balm kısmı uyguluyorum ve fazla yağlı kısmı peçeteyle alıyorum. Çoğu zamanda keçe tarafı sürüp üstüne başka bir ruj uyguluyorum. Base olarak fena olayan bir ürün diyebilirim 🙂

rimmel-london-kece-uclu-ruj

Benim genel olarak sevmediğim bir ürün oldu. Keşke  almasaydım dedim. Ben indirimde aldım ve 5 TL ödedim. Ama indirimli fiyatını da hak etmeyen bir ürün bence. Rimmel London Keçe Uçlu ruju yada başka bir keçe uçlu ruj kullandınız mı sizin yorumlarınız neler ? Yoksa ben mi kullanamadım. Yorumlarınız bekliyorum 🙂

Toplam Ziyaret: 1747 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir