Nude Ruj İncelemesi

Mutlu bir hafta olması dileğiyle herkese günaydın. Tam anlamıyla kış mevsinde olduğumuz için koyu tonlarda ki rujlar malesef ki bana çok cazip gelmiyor. Çünkü koyu tonları mat kullanmayı seviyorum ve bu dudaklarımı ekstra kurutuyor. Ayrıca boynumuza taktığımız atkılar bile rujlar için bir risk:) Bu yüzden hafif buğulu göz makyajının yanına Nude Ruj en iyisi.

Üstte ki Rimmel, altta ki Flormar
Üstte ki Rimmel, altta ki Flormar

image

Flormar Supershıne Lipstick 524 bu ara favorim olan ruj. Yeni bir seri olan bu rujlarda çok renk çeşidi mevcut. En iyi tarafı dokusu. İlk sürdüğünüzde parlak olan ruj zamanla matlaşıp istediğim görünümü veriyor . Kremsi yapısıyla da çatlaklara karşı önlem oluşturuyor. Benzer tonlarda kullandığım bir diğer ruj da Rimmel Moisture Renew Lipstick 720 . Ilk bu ruju keşfetmiştim fakat bunun yapısı pek güzel değil. Dudakta hiç bir kalıcılığı olmayan bu ruju 15-20 dakikada bir tazelemek gerekiyor.

Son olarak “Nude ruj “almak basit gibi dursada ten renginiz bu rujların seçiminde de en önemli faktör. Beyaz tenliler pembe tonlarda ki Nude ruju tercih ederken buğday tenliler bu tonlardan uzak durmalı. Esmer tenliler ise daha bronz tonları seçmelilerdir.
Hepinize mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1759 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/