Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ

nuxe

 Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ

Merhaba Nuxe HuileProdigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağı ilk gördüğümde oje zannettim 🙂 Lütfen cahilliğimle dalga geçmeyin. Kapağını bir açtım, aaa fırçası yok. Burnuma götürüp kokladım, süper güzel bir koku. Acaba parfüm mü dedim, olmadı google amcaya soralım dedim.

Meğerse %98,8 gibi yüksek oranda doğallığa sahip, yüz, vücut ve saçlarda kullanılan bir kuru yağmış. İsterseniz banyo sırasında suya katarak da kullanabiliyorsunuz.

İçeriğinde, fındık yağı, tatlı badem, macadamia bitkisi, sarı kantaron , hodan yağı, kamelya bitkisi bulunmakta. Bu nedenle oldukça doğal bir ürün. Ayrıca içeriğindeki E vitamini sayesinde cilt için oldukça besleyici. Öyle ki dünyada 6 saniyede bir satıldığını okuyunca çok da şaşırmadım.

Ürünün bir sade çeşiti bir de pırıltılısı var. Pırıltılısını gece dışarı çıkarken çok rahat kullanabilirsiniz.

Gerçekten çok çabuk kuruyor ve cildinizde yağlı bir tabaka bırakmıyor. Kokusu ve yumuşaklığı uzun süre devam ediyor.

Bir çok eczanede ve online satış mağazasında satılan bir ürün. Bu nedenle kolaylıkla bulabilirsiniz. 50 ml ve 100 ml olarak satılıyor. 50 ml olanın ortalama fiyatı 50 TL ile 65 TL arasında değişiyor.

Özellikle kışa yaklaştığımız şu dönemde denemenizi tavsiye ediyorum. Malım kışın su tüketimimiz azalıyor. Soğuk cildimizi kurutup yıpratıyor. Kullandığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Sevgilerimle

Şafak

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1180 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com