Nyc Bronzing Face Powder

Nyc Bronzing Face Powder

Merhaba arkadaşlar,

Her ne kadar kış gelse de bu bronz pudralardan vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor. Benim gibi bronz tonlarda allıklardan dahi vazgeçemeyen çoktur sanıyorum. Bu bronzer uzun süre ülkemizde yok sattı. Pek çok kişi ülkemize hiç gelmedi sandı. Nyc Bronzer Sunny renginin bu kadar popüler olma sebebi ise meşhur Benefit Hoola ‘ya dupe olarak gösterilmesiydi.

Nyc Bronzing Face Powder
Nyc Bronzing Face Powder

Ürün 9.4 gram. Kocaman sayılır. Ve sanırım fiyatı 8 Lira civarında. Çok uygun fiyatlı olması özellikle ilk kez bronzer kullanacaklar ya da ilk kez kontur yapacaklar için cazip gelebilir.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Nyc Bronzing Face Powder

Ürünün rengini görünce kontur yapmak yerine yüzü ısıtmak amaçlı kullanırım diye düşündüm ve hala bu fikirdeyim. Ambalajını ayna içerdiği için sevsem de çok sağlam görülmüyor, yukarıda görülen katlanma yerinden her an kopacak gibi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Rengi çok koyu değil. Ama çok turuncu geldi bana. Kabında çok turuncu durmamıştı ama yanaklarımda Benefit Hoola ile alakası bile yok. Bir kere en azından benim için çok turuncu kaçtı ki hiç sevmem turuncu ürünleri. Zaten deneyince karar verdim ki bu rengi kontur için değil ancak tenim bronzken bronzer olarak kullanabilirim.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yukarıda da göreceğiniz gibi adeta turuncu bir allık gibi duruyor elimde. Ayrıca ürünle ilgili sevmediğim bir diğer nokta ise çok sert olması. Fırçaya zor gelmesi. Parmağıma da zor geliyor. Gerçi bu tarz ürünler için bu iyi bile diyebilirim.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yüzümde duruşunu göstermeye çalıştım. Farklı ten rengi olan kişilerde güzel durabilir ama bence benim ten rengim için asla kontur ürünü olamaz. Belki ancak bir allık 🙂 İçeriği ise maşallah pek bir kirli. Evet ucuz ama içinde bulunan tarçın sizde alerjiye sebep olabileceğini de düşünün.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.6]

Toplam Ziyaret: 4675 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com