NYC (New York Color) Shine In A Minute Oje

nycoje
NYC (New York Color) Shine In A Minute Oje

Herkese merhaba

Bugün size birkaç gün önce alıp denediğim Nyc  ojelerinden bahsetmek istiyorum. Ben oje sürmeyi çok severim, ellerimi ojeli görünce kendimi daha iyi hissediyorum:)  Bu yüzden kozmetik mağazalarına girince oje reyonunda epey oyalanırım. Genelde flormar, pastel gibi markaları kullanıyorum fiyatları uygun diye ama bu sefer Nyc’ yi denemek istedim. Sebebi de eminim sizin de çok şikayetçi olduğunuz bir durum olan ojelerin çabuk parçalanması!

Nyc diğer ojelerden biraz daha pahalı, fiyatı 4,5 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu yüzden daha kaliteli olabileceğini düşündüm ve aldım. Ürünün fırçası çok rahat, sürerken kolaylık sağlıyor. Ojenin kıvamı da epey yoğun. Sanırım kalıcılığının sırrı da bu. En iyi yanı da çok kısa süre içinde kuruması. Zaten ojenin üzerinde de “shine in a minute” demelerinin sebebi de bu çok kısa zamanda kurumasından kaynaklanıyor.

nycojekirmizi
NYC (New York Color) Shine In A Minute Oje

Ojenin rengi gördüğünüz üzere çok güzel ve canlı. Ben süreli 3 gün oldu ve hala bir parçalanma olmadı. Buna çok sevindiğimi söyleyebilirim:) Gerçekten diğer markalara göre daha dayanıklı olduğunu kanıtlamış oldu. Ürün watsons gratis gibi yerlerde sayılıyor. Farklı renkler mevcut ama bazı markalar gibi çok fazla olduğunu söyleyemeyeceğim. Siz de farklı renklerini deneyebilirsiniz.

Ojeli ellerinizin keyfini çıkarın 😉

Herkese sevgiler…

 

Blogger Hakkında:

Sevgili İnci Yalçın Ekim 2014 den beri blog yazan bir blogger.

İstanbul Üniversitesi mezunu, interneti ve araştırmayı seven, yazmadan duramayan, fotoğraf çekmeyi seven, ikizler burcu, biraz maymun iştahlı (her konuda yazı yazmasından da anlaşılacağı gibi), biraz hiperaktif ama aynı zamanda eringen, tatlı canavarı ve İstanbul aşığı…

Toplam Ziyaret: 2594 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir