NYX Lip Lingerie 02 Likit Mat Ruj

Merhaba kızlar. Yazın kullandığımız o cıvıl cıvıl rujlar yerini sonbaharın gelişiyle daha sabit renklere bırakmaya başladı. Ama ben yine de farklılık istiyorum diyorsanız NYX Markası tam size göre.

NYX Lip Lingerie 02
NYX Lip Lingerie 02

Lip Lİngerie serisine ait olan bu rujlar tam aradığım ürün. “NYX Lip Lingerie 02”   Tam mor olmasada mor bitişli olan bu ruj soğuk bir renk. Biraz grilik biraz morluk barındırıyor içerisinde .Sürekli tazelemeyi sevmediğimiz için ilk tercihimiz olan mat rujlar bu seride de bizlerle.

NYX Lip Lingerie 02
NYX Lip Lingerie 02
NYX Lip Lingerie 02
NYX Lip Lingerie 02

Ruju sürdükten sonra 1-2 dakika kadar dudaklarınızı hiç oynatmazsanız hemen kuruyor ve dişlere bulamıyor. Yumuşak yapısı olan bu likit rujların çok uçuk bir kokusu var. Bazı markalardan gelen şeker kokusunu bu seride göremiyoruz ama neyse ki rahatsız edici kimyasal kokusuda yok. Sünger kısmı tam oval gibi değil daha yassı şekilde hazırlanmış. Bu dudak çerçevelerini ayarlarken baya bir kolaylık sağlıyor. Kalıcılığı ise muazzam.  Uzun saatler sonra dudak içlerinde hafif çıkmalar olsa da silerken bile biraz uğraştırması tam aradığım ruj anlama geliyor. İstediğim rengi versin diye iki kat uyguladığım ruj da ne bir topaklanma ne de pürüz oluşuyor. Boyner ve Ykm mağazalarında stantları mevcut ayrıca online olaraktan alabilirsiniz. Fiyatıda 25 TL civarında.

Mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 1.5]

Toplam Ziyaret: 1184 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/