Nyx Plush Jel Lipstick

Nyx Plush Jel Lipstick

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere bir süre önce kullanmaya başladığım ve hem rengini hem de yapısını çok sevdiğim Nyx Plush jel lipstickden bahsetmek istiyorum.

Siz de benim gibi bir pembe severseniz mutlaka deneyin hatta alın diyorum. Bendeki rengi Air Blossom. Yumuşak şeker pembesi diye geçiyor. Dudaklarınızı yumuşacık yaparken aynı zamanda da tatlı bir ışıltı veriyor ki yazın hiç makyaj yapmadığım zaman bile bu görüntüyü çok sevdiğim için sürüp çıkmalık bir ürün. Ben dudağımda verdiği hissi çok seviyorum. Ara ara tazelemek gerekiyor.

Nyx Plush Jel Lipstick

12 renk var bu seri de ve bence hepsi birbirinden güzel çünkü dediğim gibi yapısını çok sevdiğim için ben bu seriyi de çok sevdim. Fiyatı 22.95TL.  Nyx mağazalarından ve Nyx ürünleri satan yerlerden bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Nyx Plush Jel Lipstick

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Görüşmek üzere takipte kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1331 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/