O Bir Mucize Krem – Sudocrem

sudocrem

Sudocrem

Merhaba,

Bugün eminim duymayanı kalmayan bir üründen bahsetmek istiyorum. O benim için tek kelime ile mucize ürün. Eğer tüm ürünleriniz kaybolunca ilk alacağınız 5 ürün ne olurdu diye sorulsa kendisi kesinlikle listede olurdu. Bebek pişik kremi olarak piyasada satılan bu ürünün hakkını yememek lazım.

Üzerinde bebek bakım kremi yazan Sudocrem, yatalak hastaların vücudunda oluşan yaralar için de kullanılan her deva denebilecek bir krem. Hassas ciltleri koruyan, destekleyen ve sakinleştiren bir ürün olduğunu her defasında bizzat deneyimleyerek yaşadım. İçerisinde bulunan çinko ile hücre yenilenmesini destekliyor imiş.

sudocrem
Sudocrem

Ürünün içerik kısmı üst fotoğrafta yazıyor. İçerisinde bulunan lavanta yağı sayesinde bariz lavanta kokuyor ürün. Ve benim gibi lavanta severler için güzel bir artı. Ürünün üzerinde son kullanma tarihinin yazmasıda çok güzel. Bu zamana dek ben neler için kullandım. Onları sizlerle paylaşmak istiyorum. Evvela cilde nem maskesi olarak uygulamak mümkün. Ancak sonra temizlemesi biraz zor oluyor. Sivilceler üzerine de maske gibi sürdüğüm zamanlarda söndürdüğünü fark ettim. Yağlı yapısına rağmen sivilce yapmadı. Ancak günlük nemlendirici niyetine de kullanılmaya uygun değil elbette. O zaman sivilce yapabilir diye sanıyorum. Dudak kuruluğunda uyguluyorum. Epilasyon gibi işlemler sonrası tahriş olan, hassaslaşan cildi onarmak Sudocrem için çocuk oyuncağı. En büyük sorunumuz bizim için ya da çocuklar için pişik. Kesinlikle birkaç saat içinde pişikten eser kalmıyor. Sinek ısırmalarına bile iyi geliyor. Düşme, yanma, soyulma, çizilme gibi durumlarda müracaat doğru Sudocrem oluyor. Eminim aklıma gelmeyen daha neler neler için kullanmışımdır kendisini. Kız kardeşim çok kuru ciltli ve nemlendirici olarak kullanıyor kendisini. Cildini beyazlattığını, çok memnun olduğunu gören teyzemde hemen bir tane satın aldı.

sudocrem
Sudocrem

Oldukça yoğun yapıda, beyaz bir krem. Azıcık ürün yetse bile ben özellikle pişik gibi durumlarda bol bol uyguluyorum. Çare olmadığı sorunum olmadı. Ben ürünün üç boyunu gördüm şimdiye dek. Eczanelerde satılıyor. Aklımda kalan fiyat listesi şudur.

250 gram 40 tl

125 gram 20 tl

60 gram 13 tl

 Haftaya görüşmek üzere 🙂

Editörün Notu : “Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 15160 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 40 Ortalama: 3]

5 thoughts on “O Bir Mucize Krem – Sudocrem

  1. yetişkinleri bilmem ama bence bebeklerde uygulanmamalı bebekleri su ve pamukla temizleyip saf zeytinyağ sürünce gayet başarılı ve de sağlıklı bir bakım oluyor …yetişkinler zaten o kadar kozmetik kullanıyorken sudokrem de kullanabilir tabi..ama illa pişik kremii kullancam diyosanız kesinlikle bir numara..sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir