Öğretmenler Günü Hediye Seçenekleri

ogretmenler-gunu-hediyesi-ahsap-kaideli-satranc-326

Bu sene okullar bayram tatili dolasıyla Eylül sonuna kaldı. 2010 doğumlu oğlum için okul öncesi kayıt işlemini yaptırdık ama son güne kadar öğretmenimiz kim bilemedik. Okulun ilk günü öğrendik. Geçtiğimiz dönem de oğlum için okul öncesi eğitim almıştım ve öğretmenimizi çok sevmiştik. Bu senede aynı öğretmenimizle devam edeceğimizi düşünürken onun okuldan ayrıldığını öğrenmek beni çok üzmüştü.

Öğretmenlik vazifesini layıkıyla yerine getiren başarılı bir öğretmen tanıdım ve halen görüşmeye devam ediyorum. Bizim en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız güzel öğretmenlerimize emanet.

Ülkemizde bir çok önemli gün ve haftalarımız mevcut. Bence bunların içinde önemli olanlarından biri da 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bugünkü yazımda yaklaşan Öğretmenler Günü hakkında neler yapılabilir, Öğretmenler Günü Hediyesi neler alabiliriz konusunu  paylaşmak istiyorum.

1981 yılından itibaren her 24 Kasım değerli  öğretmenlerimizin öğretmenler günü olarak kabul edilmiş ve kutlanmaya başlamıştır sevgili okurlar. Okullar bir kaç gün sonra açılacak. Şimdiden okulda neler olacak, öğretmenler gününde ne hediye alacağız düşüncesi başlamıştır belki sizde de. Bende başladı diyebilirim. Ben önceden plan yapmayı ve araştırmayı seven birisi olduğumdan son ana kalmış işleri pek sevmem.

Bazen ne ararız ne buluruz. Aslında amacım arkadaşımın doğum günü için ona özel bir şey hazırlamaktı. Biraz karıştırınca değişik alternatifler olduğunu gördüm. Bu yazıyı yazmadan öncede öğretmenler günü için neler yapılabilir düşüncesi içerisinde size de bilgi vermek ve biraz değişik alternatiflere yönlendirmenin faydalı olacağını düşündüm. 

İsme özel ajanda güzel bir seçenek olabilir. İnsan kendi adına olan objeleri çok seviyor.

İsme Özel Ajanda
İsme Özel Ajanda

 Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz, porselen bir kupa da seçenekler içinde değerlendirilebilir.

Kişiye Göre Hazırlanmış Kupa
Kişiye Göre Hazırlanmış Kupa

İçine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz Mesajlı bir plaket tercih edebilirsiniz.

mesajlı plaket
Mesajlı Plaket Öğretmenler Günü

Öğretmenler günü için biz özellikle anneler, bir ay önceden düşünmeye başlarız. Sınıf anneleri öncü olur ve birkaç fikir önerir. Bir  çoğumuzun hoşuna gitmez ama çoğunluk kabul edince sizde etmiş sayılırsınız. Geçen dönem biz öyle yaptık öğretmenimize toplu olarak hediye verdik.

Kendi Kutusunda Kalem Seti, isme Özel
Kendi Kutusunda Kalem Seti, isme Özel

Bu dönem ben farklı seçenekler sunarak, hediye olayına el atmaya karar verdim. Bakalım neler bulucağız. Aslında ne bulduğumu şimdiden kararlaştırdım diyebilirim 🙂

Ben öğrenciyken öğretmenler günü gelsin de öğretmenime hediye alayım, onu öpüp sarılayım diye çok beklerdim. Heyecanlı olurdum.

Mühim bir görevi olan öğretmenlerimizin toplumu şekillendirmede, geleceğe yön vermede  amacı sadece öğretim olan bu zorlu görevlerinde kendi günleri olan 24 Kasım’da hediyelerimizle, öpücüklerimizle kutlayalım.

Ne dersiniz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 7094 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Son görseldeki kalemi beğendim, çok şık bir hediye olabilir. Fiyatı nedir acaba? Bende anneme(öğretmendir kendisi) şu linkteki kaliteli kalem setini aldım:https://www.ciceksepeti.com/ogretmenler-gunu Ama epey pahalıya mal oldu. 🙁 Acaba kazıklandın mı yoksa gerçekten ederi bu mu emin olamadım.

    Bir de eğer aldığım ürünü iade edersem ve sizden en geç yarın akşama kadar satın alırsam pazartesiye kadar elime ulaşma ihtimali var mı? (istanbul)

    Bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com