Öğretmenler Günü Hediye Seçenekleri

ogretmenler-gunu-hediyesi-ahsap-kaideli-satranc-326

Bu sene okullar bayram tatili dolasıyla Eylül sonuna kaldı. 2010 doğumlu oğlum için okul öncesi kayıt işlemini yaptırdık ama son güne kadar öğretmenimiz kim bilemedik. Okulun ilk günü öğrendik. Geçtiğimiz dönem de oğlum için okul öncesi eğitim almıştım ve öğretmenimizi çok sevmiştik. Bu senede aynı öğretmenimizle devam edeceğimizi düşünürken onun okuldan ayrıldığını öğrenmek beni çok üzmüştü.

Öğretmenlik vazifesini layıkıyla yerine getiren başarılı bir öğretmen tanıdım ve halen görüşmeye devam ediyorum. Bizim en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız güzel öğretmenlerimize emanet.

Ülkemizde bir çok önemli gün ve haftalarımız mevcut. Bence bunların içinde önemli olanlarından biri da 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bugünkü yazımda yaklaşan Öğretmenler Günü hakkında neler yapılabilir, Öğretmenler Günü Hediyesi neler alabiliriz konusunu  paylaşmak istiyorum.

1981 yılından itibaren her 24 Kasım değerli  öğretmenlerimizin öğretmenler günü olarak kabul edilmiş ve kutlanmaya başlamıştır sevgili okurlar. Okullar bir kaç gün sonra açılacak. Şimdiden okulda neler olacak, öğretmenler gününde ne hediye alacağız düşüncesi başlamıştır belki sizde de. Bende başladı diyebilirim. Ben önceden plan yapmayı ve araştırmayı seven birisi olduğumdan son ana kalmış işleri pek sevmem.

Bazen ne ararız ne buluruz. Aslında amacım arkadaşımın doğum günü için ona özel bir şey hazırlamaktı. Biraz karıştırınca değişik alternatifler olduğunu gördüm. Bu yazıyı yazmadan öncede öğretmenler günü için neler yapılabilir düşüncesi içerisinde size de bilgi vermek ve biraz değişik alternatiflere yönlendirmenin faydalı olacağını düşündüm. 

İsme özel ajanda güzel bir seçenek olabilir. İnsan kendi adına olan objeleri çok seviyor.

İsme Özel Ajanda
İsme Özel Ajanda

 Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz, porselen bir kupa da seçenekler içinde değerlendirilebilir.

Kişiye Göre Hazırlanmış Kupa
Kişiye Göre Hazırlanmış Kupa

İçine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz Mesajlı bir plaket tercih edebilirsiniz.

mesajlı plaket
Mesajlı Plaket Öğretmenler Günü

Öğretmenler günü için biz özellikle anneler, bir ay önceden düşünmeye başlarız. Sınıf anneleri öncü olur ve birkaç fikir önerir. Bir  çoğumuzun hoşuna gitmez ama çoğunluk kabul edince sizde etmiş sayılırsınız. Geçen dönem biz öyle yaptık öğretmenimize toplu olarak hediye verdik.

Kendi Kutusunda Kalem Seti, isme Özel
Kendi Kutusunda Kalem Seti, isme Özel

Bu dönem ben farklı seçenekler sunarak, hediye olayına el atmaya karar verdim. Bakalım neler bulucağız. Aslında ne bulduğumu şimdiden kararlaştırdım diyebilirim 🙂

Ben öğrenciyken öğretmenler günü gelsin de öğretmenime hediye alayım, onu öpüp sarılayım diye çok beklerdim. Heyecanlı olurdum.

Mühim bir görevi olan öğretmenlerimizin toplumu şekillendirmede, geleceğe yön vermede  amacı sadece öğretim olan bu zorlu görevlerinde kendi günleri olan 24 Kasım’da hediyelerimizle, öpücüklerimizle kutlayalım.

Ne dersiniz?

Toplam Ziyaret: 7223 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Öğretmenler Günü Hediye Seçenekleri

  1. Son görseldeki kalemi beğendim, çok şık bir hediye olabilir. Fiyatı nedir acaba? Bende anneme(öğretmendir kendisi) şu linkteki kaliteli kalem setini aldım:https://www.ciceksepeti.com/ogretmenler-gunu Ama epey pahalıya mal oldu. 🙁 Acaba kazıklandın mı yoksa gerçekten ederi bu mu emin olamadım.

    Bir de eğer aldığım ürünü iade edersem ve sizden en geç yarın akşama kadar satın alırsam pazartesiye kadar elime ulaşma ihtimali var mı? (istanbul)

    Bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir