Oje Severlere Öneriler – Gülşah Hassas Tırnaklar İçin Aseton

Gülşah Hassas Tırnaklar İçin Aseton

Merhaba herkese

Ojeler,  rengarenk bakımlı tırnaklar, güzelce yapılmış nail art çalışmaları hepimizin olduğu gibi benim de gönlümü çalıyor. Çok fazla nail art yapamasam da oje kullanmayı çok seviyorum. Ojeli ellerimi ne kadar çok sevse de aynı ojeyi 3 günden fazla kullanamıyorum maalesef hemen sıkılıyorum ve tazeleme ihtiyacı duyuyorum. Ojelerimi çeşitli asetonlara ve asetonsuz oje çıkarıcılarla  çıkardım ama asetonlu olanları  daha başarılı buldum. Bugün de sizlere son zamanlarda kullandığım GÜLŞAH HASSAS TIRNAKLAR İÇİN ASETON‘ u anlatacağım.

GÜLŞAH HASSAS TIRNAKLAR İÇİN ASETON
Gülşah Hassas Tırnaklar İçin Aseton

Asetonlu oje çıkarıcıları ojeleri  temizlemede daha başarılı bulduğumu söylemiştim. Bu kadar aseton kullanınca da asetonların, tırnaklarımı kurutmaması, tırnaklarımı soymaması benim için oldukça önemli. Bu aseton E vitaminli ve tırnakları nemlendirici içeriklere sahip. Hassas tırnaklar için de olması benim için bir tık daha önde yer almasını sağlıyor. Ayrıca bu aseton bir ödül almış yani biraz daha iyi 🙂

GÜLŞAH HASSAS TIRNAKLAR İÇİN ASETON
Gülşah Hassas Tırnaklar İçin Aseton

Çıkarması da oldukça başarılı. Hem koyu renkli ojelerimi hem de simli ojelerimi rahatlıkla çıkardı. Çıkartırken beni zorlamadı, tek pamukla bir elimi rahatlıkla temizledim.

GÜLŞAH HASSAS TIRNAKLAR İÇİN ASETON
Gülşah Hassas Tırnaklar İçin Aseton

Kullanımın kolay olması ve kokusunun çok güzel olmasını çok sevdim. Kullandığım süre boyunca tırnaklarım da soyulma vb soruna yol açmadı. Güzelce temizledi. Tırnaklarım da sararmalara yol açmadı. Tırnak kenarlarımı kurutmadı. Aseton olarak çok başarılı buldum. Çeşitli yerlerde satılan Gülşah Hassas Tırnaklar için Asetonu ben A101 ‘den aldım ve 2 TL fiyatı vardı. Tekrar alacağım  bir aseton. İçinizde kullananlarınız  varsa yorumlarınız bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1310 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com