Ojuvi Au Bon Parfüm..

Bir süredir kullanmakta olduğum Ojuvi Au Bon Parfüm bugünkü blog yazımız olacak. Bir süredir böyle değişik parfümler kullanıyorum, 1-2 marka dışında high-end marka parfümlerle bütün ilişkimi kesmiş olabilirim.

ojuvi au bon
O’juvi Au Bon Parfüm

Birkaç etkinlik sayesinde adını ilk defa duyduğun O’juvi markası bir Türk markası, şişe tasarımları falan tamamen Türk ekip tarafından gerçekleştirilmiş. Kokular ise Fransız bir esans firması ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirilmiş. Au Bon ise egzotik meyveler ve çiçeklerin birleşiminden oluşan bir koku.

ojuvi au bon parfüm
O’juvi Au Bon Parfüm

Parfümü ilk kokladığımda çiçek kokuları burnuma oldukça yoğun gelmişti. Bir kaç gün sonra burnum kokuya alıştıkça alttaki meyve kokuları da gelmeye başladı. Çiçeksi notalarından dolayı benim için yaza daha uygun bir parfüm. Kalıcılığı ise benim teminde bir kaç saat.

O’juvi parfümlerin tamamını buradan inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.8]
Toplam Ziyaret: 1395 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: