O’juvi Diego For Men..

Parfüm kullanmayı biz kadınlar kadar erkekler de seviyor. Eskiden erkekler için çok belli başlı seçenekler vardı, ama şimdi erkek kokularında da seçenekler arttı tercih yapmak zorlaştı.

ojuvi diego
O’juvi Diego For Men

Siz, eşiniz, erkek kardeşiniz, babanız veya erkek arkadaşınız her ne kadar klasik parfümden, kokulardan yana olsa da her gün yeni ürünler çıkıyor ve bazılarının demeyeyim çoğunun kokusu çok güzel. Burada kendi cildinize yakışacak kokuyu bulmak önemli tabi, yoksa çok güzel ve beğenilen bir koku bile güzel kokmayabiliyor. O’juvi de benim yeni duyduğum ve bir kaç etkinlik sayesinde tanıştığım bir parfüm markası, bu yazıda Diego erkek parfümünden bahsedeceğim.

ojuvi diego for men
O’juvi Diego For Men

Öncelikle bir Türk markası, bu ismi kulağa hoş gelsin akılda kalsın diye almışlar.

ojuvi
O’juvi Diego For Men

İsimle birlikte şişe ve ürün tasarımına da çok önem vermişler ve gerçekten de ben şişe tasarımlarını çok beğendim. Diego benim hem erkek hem de kadın parfümlerinde favorim odunsu notalardan oluşuyor ve üst notasında da biberiye bulunuyor. Eşime verdim parfümü ama aslında ben de kullanabilirmişim, çünkü tenime gayet uydu. Zaten eskiden beri erkek parfümü kullanmayı da severim.

O’juvi’nin bende 2 adet de kadın parfümü bulunuyor, onları da ayrıca yazacağım ancak sitelerinde gördüğüm İstanbul Kokuları’nı da çok merak ettim, en kısa zamanda denemek istiyorum.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1128 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir